www.cvonline.hu

Ügyvezetői referens

  • A hirdetés 442 napja lejárt

ÜGYVEZETőI REFERENS – MAGYARORSZÁG
MUNKAVÉGZÉS HELYE: BUDAPEST

Tagjainkkal sok közös tulajdonságunk van: erő, teljesítmény, kitartás és az arra irányuló szilárd eltökéltség, hogy valamit mozgásba hozzunk. Ezeknek a tulajdonságoknak köszönhetően a McFit nagy eredményt ért el: Európa legjobbja lett. Öt országban több mint 200 helyen vagyunk jelen. Erős csapatunk 4 000 motivált
munkatársat számlál, és feladataink még korántsem értek véget: globális piacvezetővé válásunk útján egyedülálló edzésélményt nyújtunk, amelynek köszönhetően tagjaink vonzereje teljesen új megvilágításba kerül.

FELADATAID
// Az új, magyarországi társaságunk felépítése során ügyvezetőnk támogatása az operatív és stratégiai
feladatok elvégzésében
// Projektfelelősi feladatok, különös tekintettel a stratégia- és üzletfejlesztésre
// Tájékoztatók és döntési alapul szolgáló anyagok kidolgozása az ügyvezetés részére
// Összekötő szerep betöltése az osztályvezetők és az ügyvezetés között
// Ügyvezetés támogatása a szervezési, adminisztrációs és operatív tevékenységek során

PROFILOD
// Üzemgazdasági / vállalatvezetési általános szakismeretek
// Koncepcionális és stratégiai munkák során szerzett kezdő tapasztalatok
// Projektvezetői tapasztalat
// Magyarországi környezetben szerzett munkatapasztalat előnyt jelent
// Nagyfokú elemzési képesség és a bonyolult gazdasági összefüggések megértése
// Strukturált, önálló és felelősségteljes munkavégzés
// Abszolút mértéku megbízhatóság, diszkréció és lojalitás
// Fejlett szociális kompetencia és csapatmunkára való alkalmasság
// Jó kommunikációs képesség, öntudatos fellépés, együttműködési képesség
// A tárgyalóképes magyar és német nyelvtudás ebben a pozícióban elengedhetetlen

ÖSSZEILLÜNK?
A McFIT egyedülálló vállalati kultúrát kínál, amelyben teret kap a személyiség: az embert emberként, és nem csupán erőforrásként kezeljük. Támogatunk és nem követelünk. Ha tehetséges vagy és összeillünk, megadjuk Neked azokat a lehetőségeket és kihívásokat, amelyeket kerestél.

Válj Te is a McFIT részévé, és küldd el nekünk online álláspályázatod németül. Sok sikert kívánunk!

Helyek Pest
Budapest
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Minimális tapasztalat 2 év
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Német