Az Andritz Kft. egy globális cégcsoport magyarországi tagja, mely nehézacélszerkezet gyártással foglalkozik.
A csoport stratégiai céljai között szerepel a piacvezető szerep megőrzése hosszú távú, fenntartható növekedés
és az ügyfelek igényeire történő gyors reagálás által. Mindehhez hozzájárulnak az általunk használt legmodernebb berendezések és a folyamatos szakemberképzés, valamint kiemelt szerepe van a cégünk által világelsőként alkalmazott technológiáknak, és az egyedülállóan nagy méretű gyártmányainknak is.

ÜGYVEZETŐI ASSZISZTENS

Feladatok:
■ Az Ügyvezetés munkájának támogatása
■ Adminisztrációs, nyilvántartási feladatok
■ Irattározás, bejövő/kimenő posta iktatása, továbbítása
■ Szervezési feladatok ellátása, külföldi kiküldetések előkészítése
■ Managementhez érkező vendégek fogadása
■ Fordítási feladatok mind írásban, mind szóban
■ Ügyvezetéshez tartozó beosztottak munkaidejének és szabadságának nyilvántartása
■ Céges telefonokkal kapcsolatos ügyintézés együttműködve az IT vezetővel
■ Prezentációk készítése, fordítása
■ Megbeszélések szervezése, tárgyaló előkészítése
■ Aktív részvétel a vállalati belső kommunikációban
■ Kapcsolattartás a társosztályokkal

Elvárások:
■ Főiskolai végzettség
■ Angol felsőfokú, aktív nyelvtudás
■ Multinacionális környezetben szerzett
minimum 2-3 éves asszisztensi tapasztalat
■ MS Office programok magabiztos kezelése
■ Kiemelkedő kommunikációs készség
■ Terhelhetőség
■ Stressztűrő képesség

■ Gyakorlatias, felelősségteljes gondolkodás
■ Gyors, pontos, önálló munkavégzés
■ Multitasking
■ B kategóriás jogosítvány
■ Érzelmi stabilitás, kiegyensúlyozottság
■ Pozitív beállítottság
■ Diszkréció
■ Önmotiváció
■ Üzleties megjelenés

Előny:
■ Műszaki angol nyelvismeret és a német nyelv középfokú ismerete

Amit nyújtunk:
■ Versenyképes juttatási csomag
■ Stabil háttér, multinacionális környezet
■ Komplex, kihívást jelentő feladatok

Munkavégzés helye:

■ Kecskemét vonzáskörzetében

szakmai önéletrajzot mellékelve az alábbi e-mail címen.

6060 Tiszakécske
Dózsa telep 69.
Tel.: +36 76 542 100
Fax: +36 76 542 199
www.andritz.hu