www.cvonline.hu

Ügyvezetői asszisztens

  • A hirdetés 677 napja lejárt

A Russmedia cégcsoport széles termékskálával rendelkezik mind a nyomtatott-, mind az online média területén. A cégcsoporthoz tartozó debreceni divízióhoz keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

A pozíció leírása:

  • Szakmailag felkészült fiatal pályakezdő bevonása a vállalatcsoport üzleti tevékenységébe különböző projektmunkákon keresztül,
  • Ügyvezető munkájának támogatása,
  • Fordítások készítése.

Az új munkatárs:

  • 0-7 éve megszerzett diplomával rendelkezik,
  • Képes új megoldásokat kezdeményezni,
  • Dinamikus, változás-orientált és csapatjátékos,
  • Magas szintű angol- és/vagy németnyelv-tudással rendelkezik,
  • Fellépése határozott, tárgyalási készsége kiemelkedő,
  • Mobilis és rugalmas,
  • Jó kommunikációs és prezentációs készségekkel rendelkezik,
  • Proaktív.

A munkatárs kiválasztásánál előnynek számít:

  • Külföldi tapasztalat,
  • Szakmai tapasztalat gazdasági / pénzügyi / értékesítési területen.

Amit ajánlunk:

  • Változatos munka,
  • Izgalmas feladatok, kihívásokkal teli projektek,
  • Önálló, felelősségteljes munkavégzés,
  • Networking lehetőség,
  • Szakmai mentor az ügyvezető személyében,
  • Versenyképes fizetés,
  • Hosszú távú karrier- és gyors fejlődési lehetőség.

Egyéb információk:

  • Munkavégzés helye: Debrecen
  • Munkakezdés: azonnal
  • Jelentkezés módja: szakmai fényképes önéletrajzzal, fizetési igény megjelöléssel és  motivációs levéllel az alábbi e-mail címre.
Helyek Hajdú-Bihar
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Német, Angol