www.cvonline.hu

Ügyvezetői asszisztens

  • A hirdetés 766 napja lejárt

Amennyiben szeretne egy dinamikusan fejlődő külföldi tulajdonú, autóipari fejlesztő cég munkatársa lenni, akkor jelentkezzen

pozícióba. Megbízónk belsőégésű motorok kutatás-fejlesztésével, és az ahhoz szükséges eszközök gyártásával foglalkozik. A budapesti központba, az ügyvezető mellé keresünk tapasztalt menedzserasszisztens kollégát.

Feladatok

  • Ügyvezető munkájának magas szintű, hatékony, pro-aktív támogatása,
  • a vezető zsúfolt, gyorsan változó naptárának kezelése,
  • üzleti és egyéb levelezés lebonyolítása idegen nyelven,
  • vezetői találkozók, konferenciák, tárgyalások előkészítése, megszervezése,
  • utazások szervezése, prezentációk, riportok készítése,
  • ad-hoc feladatok elvégzése.

Elvárások

  • Menedzserasszisztens végzettség vagy azzal egyenértékű üzleti, pénzügyi vagy igazgatási területen szerzett végzettség,
  • minimum 3 év nemzetközi kapcsolatokban szerzett tapasztalat,
  • Outlook, Word, Excel, PowerPoint magas szintű ismerete elengedhetetlen (ezen ismeretek tesztelése a kiválasztási folyamat részét képezi),
  • felsőfokú német nyelvtudás, középfokú angol nyelvtudás,
  • önálló, felelősségteljes munkavégzés és döntéshozatal,
  • határidők és prioritások hatékony kezelése,
  • képesség önálló döntéshozatalra,
  • magas szintű diszkréció bizalmas információk kezelése esetén,
  • kiváló kommunikációs, szervező és időkezelési készség,
  • rugalmas és együttműködő, csapatmunkára képes attitűd,
  • precíz, megbízható, összeszedett személyiség.

Amit megbízónk kínál

  • Multinacionális, modern munkakörnyezetben,
  • fiatalos, barátságos csapat,
  • támogató légkör,
  • rugalmas munkaidő (törzsidő 9 és 15 óra között),
  • versenyképes bérezés.

Munkavégzés helye: Budapest

Jelentkezés: E-mail cím megjelenítése

Helyek Budapest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Német, Angol