www.cvonline.hu

Ügyvezetői asszisztens

  • A hirdetés 1124 napja lejárt

Osztrák építőanyaggyártó és kereskedelmi cég ügyvezetői asszisztenst keres budapesti (X. ker.) munkahelyre.

Feladatok:

  • Ügyvezető naptárának koordinálása, időpontok egyeztetése
  • Az ügyvezető és a kollégák munkájának támogatása, vendégek fogadása
  • Kapcsolattartás a partnerekkel, kollégákkal és az osztrák anyacéggel
  • Adminisztratív feladatok: levelezés, prezentációk készítése, nyilvántartások vezetése, napi posta és e-mailek feldolgozása
  • Levelek, emlékeztetők, jegyzőkönyvek készítése
  • Dokumentumok rendszerezése és kezelése, illetve aláírásra kész előkészítése, az üzleti folyamatok figyelembevételével.
  • Kollégákkal, vezetőkkel, belföldi és külföldi kollégákkal történő kapcsolattartás, üzleti levelezés német és angol nyelven
  • Utaztatások, valamint kül-  és belföldi látogatói programok szervezése és elszámolása
  • Rendezvények szervezése, lebonyolítása
  • Az iroda zökkenőmentes működésének biztosítása
  • Az iroda napi életének támogatása, a megfelelő információáramlás elősegítése
  • Irodai eszközök rendelése, valamint a készletek ellenőrzése

Elvárások:

  • Folyékony német és/vagy angol nyelvtudás, szóban és írásban
  • Legalább 3 év vezetői asszisztensi tapasztalat
  • Protokoll ismeretek
  • Felhasználói szintű MS Office ismeretek
  • Kiváló szervező- és problémamegoldó készség
  • Dinamikus, kreatív személyiség
  • Felsőfokú végzettség
  • Gyors/precíz/önálló munkavégzés, rugalmasság
  • Jó kommunikációs készség

Amit kínálunk:

  • A munkatársaink folyamatos szakmai és személyes fejlődésének támogatása
  • családias légkör
  • fiatal, dinamikus csapat
  • versenyképes jövedelem
  • cafeteria elemek

Belépés: Azonnal

Jelentkezéseket az alábbi email címre várjuk.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Német, Angol