www.cvonline.hu

Ügyvezetői Asszisztens

Flextronics International Kft.

Hozzáadva: 2017.06.27.
Hirdetés azonosító: 854456

Flex állások

Amennyiben Ön olyan munkahelyet keres, ahol naponta új kihívásokkal teszik próbára képességeit, ugyanakkor kemény munkája jutalma sem marad el, jelentkezzen a Flextronics- hoz!

Cégünk az elektronikai gyártási szolgáltatások (EMS) egyik vezető vállalataként magas színvonalú termék előállítást nyújt fogyasztói elektronika területén.

A Flextronics International Kft. tabi gyáregysége munkatársat keres az alábbi pozícióra:

Feladatok:

  • Az operációs igazgató és a menedzsment tagok munkájának támogatása
  • Vezetői ülések, megbeszélések szervezése, beszámolók, riportok, prezentációk készítése, karbantartása
  • Kapcsolattartás a partnerekkel, vendégekkel, külföldi kollégákkal, látogatások (szállás, utazás, üzleti vacsorák) szervezése
  • Kollégák támogatása a belföldi és külföldi kiküldetések alkalmával (utazás, szállás szervezése, költségek elszámolásának biztosítása)
  • Vállalati rendezvények, CSER programok megszervezésben való aktív részvétel, együttműködés a társosztályokkal ( HR, NSP..)
  • Belső és külső kommunikációs csatornák működtetésében való aktív részvétel, a vállalat belső kommunikációs felületeinek felügyelete biztosítva a Flextronics mindenkor hatályos központi elvárásainak (vállalati politikák, plakátok, logók) való megfelelést
  • Bejövő / kimenő posta és telefonhívások kezelése, ügyvitellel kapcsolatos feladatok elvégzése
  • Dokumentumok rendszerezése és kezelése, archiválási folyamat felügyelete
  • Vállalati gépjárművek működésével, üzemeltetésével, foglalásával kapcsolatos szervezési munkák
  • A tárgyaló termek foglalásának koordinálása, szükséges bekészítések megszervezése
  • Napi működés biztosítása (megfelelő információáramlás elősegítése, szabadság nyilvántartás,  irodai eszközök rendelése, készletek ellenőrzése

Elvárások:

  • Minimum középfokú végzettség (Felsőfokú végzettség előnyt jelent)
  • 3-5 éves releváns területen, multinacionális környezetben szerzett tapasztalat
  • Tárgyalási szintű angol nyelvtudás
  • Microsoft Office alkalmazások magas szintű ismerete (MS Word, Excel, Power Point, Internet)
  • Kiváló kommunikációs, szervezési képesség
  • Precíz, megbízható, barátságos személyiség, csapatjátékos hozzáállás

Jelentkezés/További információ

Amennyiben álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát a következő linken keresztül hozzánk.