www.cvonline.hu

Ügyvezetői asszisztens

  • A hirdetés 1216 napja lejárt

A Schneider-Electric Energy Magyarország Kft a villamos energia szállítás minden szintjéhez kínál rendszereket, szolgáltatásokat, valamint berendezések egész sorát, melyeket tervez, gyárt, üzembe helyez és szervizel.
A Schneider-Electric Energy Magyarország Kft az energiaelosztás teljes termékpalettájával, szervízszolgáltatásaival és a kunszentmiklósi székhelyű gyártóbázisával áll a vevők szolgálatába.

A Schneider-Electric Energy Magyarország Kft az alábbi pozícióba keres munkatársat:

Feladatok:

  • Ügyvezető napi munkájának teljeskörű támogatása
  • Naptárak vezetése, napi kapcsolattartás a társvállalatokkal, üzletági vezetéssel
  • Megbeszélésekről jegyzőkönyv készítése angol nyelven
  • Menedzsment riporting támogatása, határidők koordinálása
  • Projektmunkák nyomon követése, prezentációk, kimutatások készítése (Excel és Powerpoint ismeretek elengedhetetlenek)
  • Irodai feladatok ellátása (iroda zökkenőmentes működésének biztosítása, adminisztratív ügyintézés, posta, nyilvántartások vezetése, kapcsolattartás telefonon és e-mailben, stb.)
  • Irodai eszközök rendelése valamint a készletek ellenőrzése
  • Gépjármű-nyilvántartás koordinálása
  • Megbeszélések, rendezvények szervezése és előkészítése
  • Vevői látogatások zökkenőmentes lebonyolítása, vendégek, látogatók fogadása
  • Utazások szervezése, szállásfoglalás, a kapcsolatos adminisztráció elvégzése
  • Egyéb asszisztensi feladatok

Elvárások:

  • Minimum 2 év tapasztalat asszisztensi, irodai feladatok ellátásában
  • Minimum középfokú végzettség  (felsőfokú végzettség előnyt jelent)
  • Kitűnő kommunikációs készség (telefonon és írásban)
  • Átlagon felüli szervező - és kitűnő problémamegoldó képesség
  • Kapcsolatteremtő készség
  • Gyors/precíz/önálló munkavégzés
  • Jó esztétikai érzék, pozitív személyiség
  • Társalgási szintű angol nyelvismeret
  • Word, Excel, Powerpoint, Internet magasfokú ismerete
  • Megbízhatóság, terhelhetőség, rugalmasság, magas belső motiváció
  • Gépjármű vezetői engedély (B kat)

Amit kínálunk:

  • Dinamikus csapat
  • Multi-kulturális környezet
  • Előrelépési lehetőség bel- és külföldön
  • Versenyképes fizetés

Munkavégzés helye: Kunszentmiklós

Amennyiben hirdetésünk felkeltette figyelmét, kérjük küldje el pályázati anyagát (magyar és angol nyelvű életrajz és motivációs levél) az alábbi elérhetőségek valamelyikére.

Cím: Schneider-Electric Energy Magyarország Kft. 6090 Kunszentmiklós, Kossuth Lajos utca 60.

Fax: +36 76 551 204

Helyek Bács-Kiskun
Fejér
Pest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol