www.cvonline.hu

ÜGYVEZETŐI ASSZISZTENS

IMPC Personnel Hungária Kft.

Hozzáadva: 2017.05.31.
Hirdetés azonosító: 1099707

Multinacionális gyártóvállalati partnerünk részére keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Feladatok

  • Az ügyvezető igazgató munkájának támogatása, operatív és hosszabb távú időrendjének nyomon követése,
  • Az éves üzleti terv és az üzleti stratégiában megfogalmazott feladatok teljesítésének követése Prezentációk készítése, tartása, a KPI jelentések elemzése, prezentálása az igazgatóság számára
  • Az igazgatósági ülések előkészítő információs anyagának összeállítása,
  • Részvétel a vállalati és regionális igazgatósági üléseken, az intézkedések teljesítésének követése,
  • Felelős a vállalati belső és külső kommunikáció koordinációjáért, kapcsolattartás a vállalatcsoport kommunikációs osztályával
  • Az ügyvezető utazásainak szervezése
  • Üzleti vendégek fogadásának, ellátásának és programjának koordinációja
  • Vállalati rendezvények, események szervezésének követése, koordinatív felügyelete
  • Az ügyvezetői asszisztens felelősségi körébe tartozó projektek felügyelete
  • Társosztályokkal való kapcsolattartás

Elvárások

  • Felsőfokú közgazdasági, kommunikációs, műszaki menedzser vagy hasonló diploma
  • Hasonló munkakörben szerzett legalább 5 éves tapasztalat
  • Tárgyalási szintű angol nyelvtudás, német vagy francia nyelvtudás előny
  • Szimpatikus fellépésű, kitűnően kommunikáló, pozitív beállítottságú személyiség
  • Határozott, célorientált és proaktív cselekvési készség
  • Bizalom központú, motivált és kreatív személyiség
  • Rugalmasság, precíz munkavégzés, stressztűrő képesség
  • Külföldi utazások vállalása

Amit megbízónk nyújt

  • Nemzetközi munkakörnyezet
  • Szakmai fejlődési lehetőség a regionális szervezetben
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Az elvárásokat tükröző alapfizetés és juttatási csomag

A munkavégzés helye

Fejér megye

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes, magyar és idegen nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát és motivációs levelét a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: ÜGYVEZETŐI ASSZISZTENS, Fejér megye

Elérhetőségi adatok

Kapcsolattartó: Kaszás Ferenc
Nyilvántartási szám: 20158-1/2009-5100-678