www.cvonline.hu

ÜGYVEZETŐI ASSZISZTENS

Get Work Trend Kft

Hozzáadva: 2017.07.23.
Hirdetés azonosító: 1084649
AMIRE NÁLUNK SZÁMÍTHATSZ
  • karriercéljaid szem előtt tartó tanácsadás
  • számos álláslehetőség
  • lehetőség valami új megismerésére
AMIT MI NYÚJTUNK
  • felkészítünk a sikeres pályázatra
  • szakértelmünket a kezedbe helyezzük
  • kellemes légkörben fogadunk

MEGBÍZÓNK:

Piacvezető multinacionális autóipari beszállító vállalat, amely 2006 óta van jelen Magyarországon.
A vállalati értékrendben kiemelt hangsúlyt kap a magas minőségű termékek előállítása, amit jól képzett szakemberek segítségével valósítanak meg. Folyamatos képzések biztosításával gondoskodnak arról. hogy a vállaltnál dolgozók naprakész tudással rendelkezzenek.

MUNKAVÉGZÉS HELYE:
Dunaújváros

AMIRE GARANTÁLTAN SZÁMÍTHATSZ:

  • Kiemelkedő juttatási csomag
  • Stabil vállalati háttér
  • Felelősségteljes munkakör

FŐBB FELADATAID LESZNEK:

  •  Ügyvezető Igazgató munkájának a támogatása, napi időrendjének nyomon követése
  • Vendégek fogadása, kiszolgálása
  • Üzleti utakhoz kapcsolódó feladatok ellátása
  • Általános beszerzési feladatok: árajánlatok bekérése, rendszerezése
  • Írásbeli jelentések készítése a beszerzésekről
  • Megrendelések elküldése, beérkezett áru ellenőrzése és átvétele
  • Beérkezett számlák ellenőrzése, rögzítése a könyvelési rendszerben (SAP)
  • Aktív írásbeli és szóbeli kapcsolattartás a társosztályokkal
  • Szervezési, ügyintézési feladatok
  • Adminisztráció

AMIT TŐLED ELVÁRUNK:

  • Felsőfokú végzettség
  • 1-2 év hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Jó problémamegoldó készség, terhelhetőség, proaktivitás
  • Erős, aktív angol nyelvismeret szóban és írásban
  • Erős MS Office ismeretek és gyakorlat

AZ ÁLLÁS BETÖLTÉSÉHEZ ELŐNYT JELENT:

  • Általános protokoll ismeret és saját autó előnyt jelent

Amennyiben felkeltettük érdeklődésedet és alkalmasnak találod magad a fenti pozícióra, kérjük, küldd el jelentkezésed a következő e-mail-címre!

Köszönjük!

ELÉRHETŐSÉGEINK:
Get Work Trend Kft. 1023 Budapest, Árpád fejedelem útja 31.
www.getwork.hu
TERÜLETI IRODÁINK: Kecskemét • Körösladány • Mátészalka • Miskolc • Nyírbátor • Szerencs • Tatabánya