www.cvonline.hu

Ügyvezetői asszisztens

  • A hirdetés 360 napja lejárt

Feladatok:

  • a német ügyvezető munkájának teljes körű támogatása,
  • az ügyvezető napirendjének szervezése, napi ügyek intézése, nyilvántartása,
  • prezentációk készítése (német, angol és magyar nyelven),
  • jelentések, kimutatások összeállítása, adatbázisok kezelése, protokollok vezetése,
  • kapcsolattartás a német anyavállalattal, partnerekkel, munkatársakkal,
  • rendezvényszervezés,
  • üzleti utak szervezése, foglalása,
  • külső és belső levelezés lebonyolítása, pontos adminisztrációja.

Elvárások:

  • főiskolai/egyetemi végzettség,
  • felsőfokú német és tárgyalóképes angol nyelvtudás szóban és írásban,
  • erős felhasználói szintű MS Office ismeretek (magabiztos Excel-tudás),
  • jó kommunikációs készség,
  • megosztott figyelem mellett történő önálló, precíz munkavégzés,
  • felelősségtudat,
  • hasonló munkakörben szerzett gyakorlat.

Amit ajánlunk:

  • stabil multinacionális háttér, hosszú távú munkalehetőség,
  • versenyképes jövedelem.

Munkavégzés helye:
Alsónémedi logisztikai központ (Budapest Népligettől; Dunaharasztitól, illetve Dabastól fél órára ingyenes buszjárattal).

Ha szívesen dolgozna egy biztos, hosszú távú munkahelyet nyújtó multinacionális cég megbecsült munkatársaként, akkor rögzítse jelentkezését (német és/vagy angol nyelvű önéletrajzát) a Jelentkezés gombra kattintva.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol, Német