www.cvonline.hu

Ügyvezetői asszisztens

  • A hirdetés 451 napja lejárt

Jó vagy az emberekkel történő kapcsolattartásban, kapcsolatépítésben?
Felelősséggel tudod menedzselni az egyik legértékesebb erőforrásunkat, az ügyvezetőnk naptárját?
Tudsz azonosulni missziónkkal, mely a cégek számára a hozzáadott érték megtalálása mind humán fejlesztés, mind az ügyfelek számára történő értéknyújtás (marketing) terén?

Akkor Téged keresünk

ügyvezetői asszisztensi, kapcsolatápolási munkakörbe

6 vagy 8 órás munkaidőben.

Feladatok:

  • Az ügyvezető munkájának támogatása:
  • időpont egyeztetések, naptármenedzsment, bejövő és kimenő telefonok kezelése
  • ügyfelek, tárgyaló partnerek fogadása
  • személyi asszisztencia
  • A cég értékesítési tevékenységének támogatása:
  • bemutatkozó anyagok, prezentációk összeállítása
  • ügyféltalálkozók szervezése az ügyvezetőnek és az értékesítési munkatársaknak
  • időpontszervezéshez kapcsolódó adminisztráció
  • Irodavezetés:
  • az iroda működéséhez szükséges tárgyi feltételek biztosítása

Elvárásaink:

  • kiemelkedő kommunikációs képesség, ügyfélorientált, nyitott hozzáállás
  • proaktív személyiség, aki a csapattal együttműködve, de mégis önállóan teljesíti feladatait
  • magabiztos számítógépes felhasználói ismeretek (MS Office, internet)
  • legalább középfokú végzettség, erős nyelvhelyesség
  • legalább alap szintű angol nyelvismeret
  • cégek vezetőivel történő kapcsolattartásban szerzett tapasztalat
  • igényesség (kommunikáció, nyelvhelyesség, üzleties megjelenés)

Amit előnynek tartunk:

  • felsőfokú végzettség
  • angol társalgási szintű nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • fejlődő cég, motiváló, stabil, biztos munkahely
  • barátságos, fiatalos légkör, átlátható méretű csapat
  • kellemes irodai környezet Dél-Budán

A "Jelentkezés" gombra kattintva jelentkezhetsz! Kérjük, fényképes szakmai önéletrajzod mellett motivációs levelet is küldj, győzz meg bennünket, hogy miért érdemes Téged választanunk!

Helyek Pest
Budapest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol