www.cvonline.hu

Ügyvezetői asszisztens (Sz05üa)

  • A hirdetés 272 napja lejárt

Ügyvezetői asszisztens

Sz05üa

Egy innovatív és környezettudatos vállalat megbízásából keresünk Ügyvezetői asszisztens munkatársat.

Feladatok:

  • Az Ügyvezető és a felsővezetők munkájának támogatása,
  • Vezetői programok: tárgyalások, megbeszélések és interjúk szervezése,
  • Részvétel a vállalat napi operatív és adminisztratív ügyeinek intézésében,
  • Részvétel a különböző hivatalokkal és hatóságokkal folytatott ügyintézésekben,
  • Részvétel a szerződések, munkaköri leírások valamint a belső vállalati szabályzatok elkészítésében,
  • Kis értékű beszerzések bonyolítása,
  • Beérkező számlák ellenőrzése és kezelése,
  • Riportok és kimutatások készítése,
  • Munkaidő nyilvántartás vezetése.

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség,
  • 1-2 év releváns munkatapasztalat,
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek,
  • Tárgyalási szintű angol nyelvtudás,
  • Pontos, precíz munkavégzés,
  • Önálló gondolkodásmód és rendszerszemlélet,
  • Kiváló problémamegoldó és kommunikációs képesség,
  • Eredmény orientált, lendületes személyiség.

Előnyt jelent:

  • Ügyvezető és/vagy Projektvezető mellet szerzett tapasztalat.

Önéletrajzát az alábbi  e-mail címre várjuk.

Helyek Fejér
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő