Ügyvezetői asszisztens spanyol nyelvtudással (Referenciaszám: PJ2939)
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2014.06.18.
Jelentkezési határidő: 2014.06.22.
Hirdetés azonosító: 823762
lejárt

A világ egyik legnagyobb autóipari beszállítójának professzionális csapatába keresünk munkatársat az alábbi munkakörbe:

Ügyvezetői asszisztens (spanyol nyelvtudással)

Feladatok:
- Ügyvezető igazgató személyes adminisztrációjának, programok szervezésének ellátása
- Ügyvezető igazgató által kezdeményezett vállalati kommunikációk fordítása, közvetítése
- Havi, heti, illetve eseti meetingek, videó konferenciák megszervezése
- A vállalathoz érkező vendégek látogatásának megszervezése
- Elemzések, kimutatások, eseti riportok, statisztikák és prezentációk készítése
- Munkavállalók üzleti utazásával kapcsolatos megrendelések, foglalások, elszámolások intézése

Elvárások:
- Felsőfokú végzettség
- Minimum 2-3 éves multinacionális környezetben, hasonló munkakörben szerzett szakmai tapasztalat
- Tárgyalási szintű spanyol és angol nyelvtudás
- Jó problémamegoldó készség, kreativitás, rugalmasság
- MS Office programok kiváló ismerete

Amit megbízónk kínál:

- Kiváló karrier lehetőség
- Versenykép
es juttatási csomag
- Stabil munkalehetőség egy folyamatosan növekvő cégnél
- Professzionális csapat és multinacionális munkakörnyezet

Munkavégzés helye: Mór

Kérjük, magyar, angol és spanyol nyelvű, fényképpel ellátott, részletes szakmai önéletrajzát csatolva, az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével küldje el Kovács Alexandra kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailen az E-mail cím megjelenítése címre. Javasoljuk, hogy a regisztrációt válassza, mert így adatai gyorsabban jutnak el hozzánk és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Tájékoztatjuk, hogy a Pannonjob Kft. álláshirdetéseire, adatbázisába történő jelentkezésével cégünk automatikusan, Ön által elfogadottnak tekinti az adatvédelmi nyilatkozatot, amely a következő linken megtekinthető:
Link megjelenítése

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.

Kategória
Asszisztencia / Adminisztráció
Régió
Mór