www.cvonline.hu
Ügyvezetői asszisztens (PJ3745)
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2015.07.29.
Jelentkezési határidő: 2015.07.30.
Hirdetés azonosító: 953084
lejárt

Luxustermékeket értékesítő partnercégünk számára keresünk munkatársat Dél-Pest megyébe az alábbi munkakörbe:

Ügyvezetői asszisztens

Feladatok:

- Ügyvezető igazgató munkájának általános támogatása
- A vezető személyes és szakmai programjának pontos megszervezése, vezetői munkájának adminisztratív oldalról történő támogatása
- Megbeszélések, programok és utazások szervezése
- Kimutatások, prezentációk készítése
- Együttműködés a vezetővel és a többi titkársági asszisztenssel, valamint a társosztályokkal
- Megbeszéléseken történő részvétel, emlékeztetők készítése
- A vezető megbeszéléseinek szervezése, jegyzőkönyv készítése
- Telefonok kezelése, vendégek fogadása

Elvárások:

- Felsőfokú végzettség
- Társalgási szintű angol nyelvtudás
- MS Office ismeretek
- Jó kommunikációs készség
- Szorgalom, lojalitás, precíz munkavégzés
- Döntésképesség, koordinálás, önállóság
- Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat előnyt jelent

Amit partnerünk kínál:

- modern, fiatalos környezet
- dinamikusan fejlődő szervezet
- stabil, hosszú távú munkalehetőség
- versenyképes bérezés

Kérjük, magyar nyelvű, részletes szakmai önéletrajzát csatolva, az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével küldje el Katona Krisztián részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailen az E-mail cím megjelenítése címre. Javasoljuk, hogy a regisztrációt válassza, mert így adatai gyorsabban jutnak el hozzánk és ez a sikeres pályázat egyik záloga.