www.cvonline.hu

Ügyvezetői asszisztens - Irodavezető

  • A hirdetés 105 napja lejárt

Sikeres magyar tulajdonú vállalkozásunkhoz keresünk asszisztensi, irodavezetői tapasztalattal rendelkező munkatársat

pozícióba

A leendő kolléga feladatai:

  • Hatékony háttértámogatás megvalósítása az ügyvezető igazgató mindennapi munkájához,

  • Hatékony titkársági back office tevékenység ellátása a vállalat számára, a titkárság napi működésének szervezése, biztosítása.

  • Kimenő és bejövő hívások udvarias, szakszerű kezelése, továbbítása, belső hírlevelek készítése

  • Ügyvezetőhöz érkező vendégek fogadása, eligazítása, kiszolgálása

  • Tárgyaló és eszközfoglalások koordinálása, tárgyalók rendben tartása ügyvezetői találkozókra

  • Napi ügyviteli, ügyintézői és adminisztrációs feladatok ellátása az ügyvezető igazgató részére

  • Ügyvezetői igazgatói naptárvezetés

  • A vezetői döntések előkészítéséhez célzott információk gyűjtése, azok rendszerezése és tárolása

  • Vezetői prezentációk elkészítése vagy azokhoz segitségnyújtás

  • Házon belüli rendelkezésre állás kollégáknak, telefonos és e-mail-es elérhetőség, kapcsolattartás

  • Riportok összeállítása, kiadott feladatok és határidők követése

  • Gépjárművekkel kapcsolatos nyilvántartások vezetése, okmányok ügyintézése

  • Kapcsolattartás a jogi tanácsadókkal, ügyvédekkel

  • Pályázati anyagok összeállításánál a cégre vonatkozó anyagok összeállítása

  • HR támogatása céges rendezvények, workshop-ok szervezésében való részvétel

Elvárások:

  • Minimum középfokú végzettség

  • Hasonló területen szerzett minimum 3-4 éves tapasztalat

  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás (munka során előfordul angol nyelvű levelek, szövegek megfogalmazása, fordítása, esetenként külföldi vendégek fogadása)

  • Magas szintű számítógépes ismeret (Excel, Word, Powerpoint)

  • Nagyfokú precizitás

  • Jó IényegIátó- és problémamegoldó képesség

  • Proaktív, dinamikus személyiség

  • Kiemelkedő kommunikációs képesség

  • Terhelhetőség

Amint kínálni tudunk:

  • Versenyképes fizetés

  • Béren kívüli juttatás

  • Céges laptop, telefon

  • Fiatal, dinamikus csapat

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el önéletrajzát a pozíció megjelölésével a E-mail cím megjelenítése e-mail címre.

közvetítési nyilvántartási szám: BPM/01/3619-1/2015-974

adatkezelési nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014.