www.cvonline.hu

Ügyvezetői asszisztens és recepciós

PROHUMAN

Hozzáadva: 2016.12.18.
Hirdetés azonosító: 991857

Nemzetközi kereskedelemmel foglalkozó partnercégünk megbízásából munkatársat keresünk budaörsi munkavégzéssel az alábbi pozícióba
Feladatok:

  • Tárgyalások előkészítése, megszervezése
  • Ügyvezető munkájának támogatása, szakmai asszisztencia
  • Összefoglalók, jegyzőkönyvek, prezentációk készítése
  • Céges utazások szervezése, repülőjegy és szállásfoglalása
  • Rendezvények szervezésben való részvétel
  • Telefonközpont kezelése, bejövő hívások fogadása és közvetítése
  • Céghez érkező ügyfelek fogadása
  • Bejövő és kimenő posta kezelése, levelek, faxok, futárküldemények átvétele és adminisztrációja

Elvárások:
  • Felsőfokú végzettség
  • Minimum 2 év hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • MS Office programok magas szintű használata
  • Folyékony, tárgyalóképes angol nyelvtudás (napi munkavégzéshez elengedhetetlen)
  • Magas szintű ügyfél-orientált fellépés, kiváló kommunikációs készség
  • Jó szervező és problémamegoldó készség
  • Pontos, precíz munkavégzés

Juttatások:
  • Multinacionális környezet, stabil vállalati háttér
  • Kiemelt bérezés és cafeteria
  • H-P, heti 30 órás munkavégzés, 8:00-14:30

Nyelv:
  • Angol

Munkavégzés helye:
  • Budaörs