www.cvonline.hu
Ügyvezető
Trenkwalder Kft
Régió: Hajdú-Bihar
Hozzáadva: 2017.12.05.
Jelentkezési határidő: 2017.12.11.
Hirdetés azonosító: 1231963
lejárt

Partnercégünk részére Ügyvezető kollégát keresünk az alábbi feltételekkel:

Ügyvezető

Feladatok:

  • Partnerekkel való napi szintű kapcsolattartás
  • Közbeszerzések nyomon követése, kezelése
  • Folyamatban lévő kivitelezési projektek követése, kezelése
  • Szállítások, megrendelések irányítása
  • 40-70 fő operatív irányítása
  • Szerződések kezelése
  • Cég gazdálkodásával, raktárával, termelés elszámoltatásával, készletekkel kapcsolatos nyilvántartások feljavítása, működtetése
  • Piaci helyzet követése
  • Folyamatos kapcsolattartás a tulajdonosokkal a napra kész információk kapcsán
  • Cég üzletpolitikájának végrehajtása

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Minimum 3-5 éves vezetői tapasztalat
  • Építőanyagipari tapasztalat
  • Határozott, magabiztos kommunikáció
  • Pályázati források megszerzésében szerzett tapasztalat előnyt jelent

Amit nyújtunk:

  • Versenyképes bérezés
  • Bónuszlehetőség
  • Bejárás támogatás
  • Cafeteria
  • Felelősségteljes munkakör

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100
Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.