www.cvonline.hu

Ügyvezető igazgatót keresünk!

  • A hirdetés 458 napja lejárt

NaturComfort Kft egy természetes összetevőkből gyártott gyógynövényes termékek értékesítésével foglalkozó, dinamikusan növekvő piacvezető cég.

A cégről:

  • sikeres, nyereséges, folyamatosan 20% feletti mértékben nő évente
  • bizonyítottan nyereséges és fenntartható üzleti modell
  • világos víziója és stratégiai terve van a hazai és nemzetközi növekedésre
  • már elindította a nemzetközi növekedését a környező országokban (bizonyítottan sikeres nemzetközi növekedési stratégia).

Az alábbi pozíció betöltésére pályázatot ír ki: ÜGYVEZETŐ IGAZGATÓ

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Hosszútávon stabilan növekvő, nyereséges cég vezetése
  • Többszörös növekedésből fakadó vezetői kihívások
  • Bejelentett alkalmazotti jogviszony
  • Versenyképes bérezés és juttatások
  • Biztos, szakmai és anyagi háttér
  • Továbbképzések
  • Kulturált irodai környezet és infrastruktúra

FELADATOK:

  • A cég működésének irányítása, az adminisztratív ügyletek körültekintő koordinálása a törvényi előírásoknak megfelelően
  • Az értékesítés növelése, értékesítő csapat koordinációja
  • Operatív feladatok koordinálása
  • A cég profitorientált üzemeltetése
  • Jogi, adóügyi és egyéb feladatok koordinálása
  • üzleti tervezés, ellenőrzés,
  • a vállalat hosszú távú stratégiájának kidolgozása a tulajdonossal együttműködve
  • A szervezet tevékenységének tervezése, szervezése és irányítása a beosztott vezetők közreműködésével
  • A cég szakmailag hiteles és meggyőző képviselete a tulajdonosi elvárásoknak megfelelően, piaci kapcsolatok ápolása
  • Stratégiai tervek, döntések, végrehajtások koordinálása

ELVÁRÁSOK:

  • Legalább 3 éves sales vezetői vagy ügyvezetői tapasztalat
  • Minimum 3 éves kb. 200 fős kereskedelmi vagy szolgáltató cégnél menedzsment tapasztalat
  • kontrolling tapasztalat
  • Jó kommunikációs és problémamegoldó képesség
  • Felhasználói szintű, naprakész számítástechnikai ismeret
  • Kiváló kommunikációs készség szóban és írásban
  • Felsőfokú végzettség
  • B kategóriájú jogosítvány
  • Precíz, megbízható
  • Kreatív, innovatív, nyitott az új feladatok ellátására
  • Szakmája iránt elkötelezett
  • Határozott, dinamikus, meggyőző személyiség
  • Képes a határidők betartására és betartatására
  • Vevőcentrikus szemléletmód

ELŐNYT JELENT:

  • Nyíregyháza vagy környéki lakóhely
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás

Kérjük, küldje el fényképpel és bérigénnyel ellátott önéletrajzát és motivációs levelét, az alábbi email címre:

E-mail cím megjelenítése

Helyek Szabolcs-Szatmár-Bereg
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő