www.cvonline.hu

Ügyvezető igazgatót keresünk!

  • A hirdetés 523 napja lejárt

A NaturComfort Kft, mint természetes összetevőkből gyártott gyógynövényes termékek értékesítésével foglalkozó, dinamikusan növekvő piacvezető cég, ÉRTÉKESÍTÉSI VEZETŐT-t keres.

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Hosszútávon stabilan növekvő, nyereséges cég vezetése
  • Többszörös növekedésből fakadó vezetői kihívások
  • Bejelentett alkalmazotti jogviszony
  • Versenyképes bérezés és juttatások
  • Biztos, szakmai és anyagi háttér
  • Továbbképzések
  • Kulturált irodai környezet és infrastruktúra

FELADATOK:

  • Régióvezetők koordinálása, szelektálása
  • Irodavezetők koordinálása, szelektálása
  • Vállalkozói rendszerek kidolgozása, bevezetése, működtetése
  • Az értékesítés növelése
  • Operatív feladatok koordinálása
  • Riportok, visszajelzések, statisztikák készítése
  • Az értékesítési tevékenység számszerűsíthető jellemzőinek rendszerezésének, naprakészen tartásának kontrollja
  • értékesítési tervezés, motivációs rendszerek fejlesztése, kontrollja

ELVÁRÁSOK:

  • Legalább 3 éves sales vezetői vagy középvezetői tapasztalat
  • Minimum 3 éves kb. 200 fős kiskereskedelmi, tele-sales vagy szolgáltató cégnél menedzsment tapasztalat
  • Jó kommunikációs és problémamegoldó képesség
  • Magas szintű, naprakész MS Office programok ismerete
  • Kiváló kommunikációs készség szóban és írásban
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Felsőfokú végzettség
  • B kategóriájú jogosítvány
  • Precíz, megbízható
  • Kreatív, célorientált
  • Határozott, dinamikus, meggyőző személyiség
  • Képes a határidők betartására és betartatására
  • Vevőcentrikus szemléletmód

ELŐNYT JELENT:

  • Nyíregyháza vagy környéki lakóhely
  • Vállalkozói rendszerek ismerete

Kérjük, küldje el fényképpel és bérigénnyel ellátott önéletrajzát és motivációs levelét, az alábbi email címre:

E-mail cím megjelenítése

Helyek Nyíregyháza
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő