x

Kedves Álláskereső,

Amennyiben jelentkezni kíván az álláshirdetésre, arra a hirdető cég karrier oldalán van lehetősége.

Mielőtt azonban továbblépne, kérjük, adja meg email címét, hogy ne maradjon le a hasonló állásajánlatokról.

A Tovább a jelentkezéshez gomb megnyomásával elfogadja az ÁSZF-et, és hozzájárul ahhoz, hogy a

www.cvonline.hu állásajánlatokat és álláskereséssel kapcsolatos információkat küldjön Önnek.

Az állásra a „Tovább a jelentkezéshez” gomb megnyomásával tud jelentkezni úgy, hogy a hirdető cég oldalán

minden szükséges információt megad, és a jelentkezését a leírtaknak megfelelően hajtja végre.

ÜGYVEZETŐ IGAZGATÓT keresünk tolna megyei vállalathoz

DOLOGIDÕ Munkaerõ-közvetítõ és -kölcsönzõ Kft.
Hozzáadva: 2014.03.25.
Jelentkezési határidő: 2012.10.17.
Hirdetés azonosító: 422017
lejárt

Megbízónk nagy múltú német gyökerű vállalatcsoport magyarországi tagja. A vállalat több gyártóbázissal, kereskedelmi képviselettel és számos képviselővel rendelkezik világszerte. A csoport ma közel 1300 dolgozót foglalkoztat. Megbízónk részére

Főbb feladatai:

  • A vállalat műszaki és gazdasági irányítása, különös tekintettel a gyártási, szerelési és logisztikai kapacitások feladataira,
  • A gyártási kapacitás optimális kihasználása, a cég tevékenységéhez szükséges műszaki- és humánerőforrás feltételek biztosítása.
  • Aktuális rendelések hatékony, kiváló minőségben és határidőre történő leszállítása, kapcsolattartás az ügyfelekkel,
  • Munkatársai következetes vezetése és a tulajdonosok képviselete,
  • Az éves üzleti jelentések elkészítése
  • A beszerzések és beszállítók engedélyezése, ill. jóváhagyása,
  • A bérpolitikai irányelvek meghatározása,
  • A gyártás folyamatos monitorozása, analízise, felelősség a teljes szervezetért,
  • A cég egészének működésével összefüggő szerződésekkel kapcsolatos ügyek intézése.

  • Előnyösen kifejezetten alkatrészgyártásban illetve gyártástechnológia területen szerzett több éves tapasztalattal rendelkező vagy ipari projektekben jártas gépész/villamosmérnök.
  • Ideális esetben közgazdasági másoddiplomával rendelkező, tárgyalóképes német vagy angoltudással,
  • Gyártási illetve termelési vagy releváns területen szerzett felsővezetői gyakorlat,
  • Nemzetközi cégnél illetve piacokon szerzett tapasztalat

  • Kiemelkedő alapbér és juttatási csomag
  • Egyedülálló szakmai fejlődési lehetőség és nemzetközi gyártó cégekkel való közös munka,
  • Biztos tőkeerős háttér,
  • Karrierlehetősé
 Dologidő
Dologidő - cvonline.hu

x

Kérjük, ossza meg velünk véleményét!

Visszajelzés küldése