www.cvonline.hu

ÜGYVEZETŐ IGAZGATÓT keresünk tolna megyei vállalathoz

DOLOGIDÕ Munkaerõ-közvetítõ és -kölcsönzõ Kft.
Hozzáadva: 2016.08.28.
Jelentkezési határidő: 2014.11.01.
Hirdetés azonosító: 422017
lejárt

Megbízónk nagy múltú vállalatcsoport magyarországi tagja. A vállalat több gyártóbázissal, kereskedelmi képviselettel és számos képviselővel rendelkezik világszerte. A csoport ma közel 1300 dolgozót foglalkoztat.

Főbb feladatai:

  • A vállalat műszaki és gazdasági irányítása, különös tekintettel a gyártási, szerelési és logisztikai kapacitások feladataira,
  • A gyártási kapacitás optimális kihasználása, a cég tevékenységéhez szükséges műszaki- és humánerőforrás feltételek biztosítása.
  • Aktuális rendelések hatékony, kiváló minőségben és határidőre történő leszállítása, kapcsolattartás az ügyfelekkel,
  • Munkatársai következetes vezetése és a tulajdonosok képviselete,
  • Az éves üzleti jelentések elkészítése
  • A beszerzések és beszállítók engedélyezése, ill. jóváhagyása,
  • A bérpolitikai irányelvek meghatározása,
  • A gyártás folyamatos monitorozása, analízise, felelősség a teljes szervezetért,
  • A cég egészének működésével összefüggő szerződésekkel kapcsolatos ügyek intézése.

  • Előnyösen kifejezetten alkatrészgyártásban illetve gyártástechnológia területen szerzett több éves tapasztalattal rendelkező vagy ipari projektekben jártas gépész/villamosmérnök.
  • Ideális esetben közgazdasági másoddiplomával rendelkező, tárgyalóképes német vagy angoltudással,
  • Gyártási illetve termelési vagy releváns területen szerzett felsővezetői gyakorlat,
  • Nemzetközi cégnél illetve piacokon szerzett tapasztalat

  • Egyedülálló szakmai fejlődési lehetőség és nemzetközi gyártó cégekkel való közös munka,
  • Biztos tőkeerős háttér,
  • Karrierlehetőség
 Dologidő
Dologidő - cvonline.hu