www.cvonline.hu

Ügyvezető igazgatói asszisztens

  • A hirdetés 1042 napja lejárt

Megbízónk az épületgépészeti berendezésgyártás területén piacvezető vállalatcsoport, amely minden kontinensen gyáregységekkel, közvetlen és közvetett kereskedelmi- és szervízhálózattal rendelkezik. Jelenleg vezetőségi asszisztens munkakörbe az alábbi paraméterekkel keressük új munkatársunkat.

Feladatok:

  • Ügyvezetők (2 fő) napi munkájához háttértámogatás biztosítása
  • Fordítás és tolmácsolás német és angol nyelven
  • Ügyviteli anyagok, szerződések, dokumentációk kezelése
  • Szervezési feladatatok ellátása (tárgyalások, megbeszélések, értekezletek, konferenciák összehangolása)
  • Kommunikáció a testvérvállalatokkal
  • Projektmunkákban történő részvétel és támogatás nyújtása
  • Utazásokkal kapcsolatos teljes körű ügyintézés
  • Vendégek fogadása, kiszolgálása
  • Egyéb adminisztrációs feladatok

Elvárások:

  • Tárgyalóképes német és angol nyelvtudás
  • Magas szintű MS Office ismeret
  • Kiváló kapcsolatteremtő- és kommunikációs készség
  • Türelmes, segítőkész személyiség
  • Pro-aktivitás
  • Határozott, magabiztos fellépés
  • Önálló, precíz munkavégzés
  • Protokoll ismeretek

Előny:

  • Román nyelvismeret
  • Hasonló munkakörben szerzett szakmai tapasztalat

Kezdés: azonnal

Munkavégzés helye: Tata

Részleg

igazgatói asszisztencia

Helyek Komárom-Esztergom
Kategória Gyártás / Termelés
Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Asszisztencia / Adminisztráció
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Minimum bruttó fizetés 400000
Elvárt nyelvtudás Német, Angol