Ügyvezető igazgatói asszisztens - Kecskemét (Referenciaszám: FE-1729)

Man at Work Kft.

Hozzáadva: 2017.04.27.
Jelentkezési határidő: 2016.11.08.
Hirdetés azonosító: 1080314

Elvárások:

  • Legalább középfokú végzettség (felsőfokú végzettség előnyt jelent)
  • Tárgyalóképes angol és német nyelvtudás
  • Néhány éves, hasonló területen, multinacionális környezetben szerzett tapasztalat
  • Microsoft Office alkalmazások magas szintű ismerete
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Határozottság, türelmesség
  • Készségesség, nagy munkabírás

Fő feladatok, tevékenységek:

  • Az ügyvezető igazgató, valamint a felső vezetés munkájának napi szintű támogatása
  • Management megbeszélések szervezése
  • Meghívások, tárgyalási időpontok egyeztetése
  • Határidők nyilvántartása, nyomon követése
  • Hivatalos külföldi utazások szervezése (szállásfoglalás, repülőjegy rendelés, autóbérlés)
  • Vendégfogadások előkészítése, programok lebonyolítása
  • Management anyagok, riportok, prezentációk készítése
  • Kapcsolódó egyéb adminisztratív és szervezési feladatok ellátása (üzleti levelezés, konferenciák)

A munkáltató ajánlata:

  • Versenyképes juttatási csomag
  • Betanulási lehetőség Németországban
  • Fejlődési és előrelépési lehetőség
  • Fiatalos, lendületes csapat
  • Felelősségteljes, önálló munka, összetett feladatok
  • Családias vállalti kultúra

A munkavégzés helye:

Kecskemét

A munkáltató profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. autóipari beszállítással foglalkozó multinacionális hátterű nagyvállalat kecskeméti gyáregységéhez toboroz munkatársakat.

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar és angol és német nyelvű önéletrajzát e-mailben a levél tárgyában feltüntetve a pozíció nevét, és a pozícióhoz tartozó FE-1729-es referenciaszámot.

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001.)
(Munkaerő-kölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)
(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014.; NAIH-85575/2015.)
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Régió Kecskemét
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő Teljes munkaidő