www.cvonline.hu
Hozzáadva: 2017.07.25.
Hirdetés azonosító: 1081005
lejárt
Tech People FEJLÉC

Megbízónk, az intézményi bútorozás egyik vezető gyártó és kereskedelmi cége
keresi új munkatársát

ÜGYVEZETŐ IGAZGATÓI ASSZISZTENS

munkakörbe.

A cég 1991-ben alakult, mintegy 130 munkatársával, és a majd 2 milliárd forintos éves forgalmával, valamint a folyamatos fejlesztések eredményének köszönhetően a hazai bútorgyártás egyik kiemelkedő képviselőjévé vált.

Feladatok:
  • Ügyvezetés munkájának segítése
  • Beérkező számlák adminisztrációja
  • Külföldi vevői partnerekkel kapcsolattartás, megrendelések egyeztetése
  • Külföldi beszállítói partnerektől árajánlat kérés
  • Szerződések, dokumentációk összeállítása
  • Különböző társosztályok munkájának segítése, függően azok leterheltségétől:
  • Pályázati csoport
  • Ügyfélszolgálati csoport
  • Beszerzés
Elvárások:
  • Felsőfokú, lehetőleg szakmai német nyelvismeret
  • Minimum középfokú végzettség, felsőfokú végzettség előnyt jelent
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret
  • Precíz, pontos, önálló munkavégzés, határidők betartása
  • Hasonló munkakörben szerzett releváns szakmai tapasztalat
  • Üzleti megjelenés
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat.
Előny:
  • Angol nyelvismeret
  • Műszaki szemlélet/érdeklődés
  • Bútoriparban szerzett tapasztalat
Amit kínálunk:
  • Biztos munkahely hosszú távon
  • Versenyképes jövedelem
  • Kiváló munkavégzési körülmények fiatal, dinamikus csapatban
Pozíció területe(i):
  • Értékesítés / Kereskedelem / Üzlet
  • Pályázatírás
  • Piackutató
  • Projektmenedzsment
Munkavégzés helye:
  • Zsámbék

Amennyiben felkeltettük érdeklődését, kérjük küldje el nekünk önéletrajzát!

Tech People LÁBLÉC

Kategória
Gyártás / Termelés
Régió
Pest