www.cvonline.hu

Ügyvezető igazgató

  • A hirdetés 664 napja lejárt

A Fajtaoltalmi Nonprofit Kft. új munkatársat keres

ügyvezető igazgató

munkakörbe.

A munkavégzés helye: Szeged

Feladat:

  • A Kft. működésének biztosítása, szervezése és irányítása
  • Kapcsolattartás a megbízókkal, hatóságokkal és civil szervezetekkel
  • Jelentések, elemzések készítése a tulajdonosok és megbízók felé

Kínálunk:

  • Önálló munkavégzést
  • A munkavégzéshez szükséges gépkocsit, mobiltelefont, számítógépet
  • Folyamatos szakmai képzést, támogatást
  • Versenyképes jövedelmet (fizetés és prémium)

Elvárásaink:

  • Agráregyetemi vagy főiskolai végzettség
  • Problémamegoldó képesség
  • Nagy munkabírás
  • Jó kapcsolatteremtő és kommunikációs képesség
  • B kategóriás jogosítvány
  • Erkölcsi bizonyítvány

A pályázat elbírálásánál előnyt jelent:

  • Agrárterületen és/vagy
  • közigazgatásban szerzett gyakorlat
  • Angol nyelvtudás

Fényképes pályázatokat 2015. december 02-ig kérjük az alábbi elérhetőségekre elküldeni:

E-mail: lásd alább

Fajtaoltalmi Nonprofit Kft.

6701 Szeged Pf.: 673

Helyek Csongrád
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Alapítvány / Non-profit
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő