www.cvonline.hu

Ügyvezető igazgató

  • A hirdetés 631 napja lejárt

Pályázati felhívás

ügyvezető igazgatói

munkakör ellátására

Pályázatot hirdetünk ügyvezető igazgató munkakör ellátására, 3 évre szóló határozott idejű megbízással, teljes munkaidős munkaviszony keretében.

Az ügyvezető igazgató által vezetett Társaság elsődleges feladata csillebérci telephely - (a telephely területén működő kutatóközpontok és egyéb gazdasági szervezetek figyelembe vételével) üzemeltetése, fenntartása, továbbá a telephely bérbeadás útján történő hasznosítása.

Az ügyvezető igazgató feladata még a telephelyen lévő Fegyveres Biztonsági Őrség és Katasztrófavédelem irányítása.

A munkavégzés helye: Budapest, XII. kerület Konkoly Thege Miklós út 29-33.

Bérezés és egyéb javadalmazás: Megállapodás szerint.

Pályázati feltételek:

  • büntetlen előélet
  • felsőfokú végzettség,
  • legalább 5 éves vezetői tapasztalat,
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek,
  • vezetői engedély

A pályázat elbírálása során előnyt jelent:

  • műszaki végzettség

A pályázatnak tartalmaznia kell:

  • szakmai önéletrajzot,
  • a pályázó vezetői elképzeléseit a Társaság működésével kapcsolatban,
  • végzettséget igazoló okmány másolatát,
  • bérigény megjelölését,
  • a pályázó hozzájáruló nyilatkozatát, hogy személyes adatait a pályázati eljárásban résztvevők megismerhetik
  • nyilatkozatot a pályázó büntetlen előéletéről (alkalmazás esetén erkölcsi bizonyítvány bemutatása szükséges)

A pályázat benyújtásának módja:

  • postai úton: MTA Energiatudományi Kutatóközpont Dr. Horváth Ákos főigazgató, 1121 Budapest, Konkoly Thege Miklós út 29-33. címre
  • személyesen, lezárt borítékban: MTA Energiatudományi Kutatóközpont Dr. Horváth Ákos főigazgató, 1121 Budapest, Konkoly Thege Miklós út 29-33. XIX. épület I. emelet 114. szoba.

A borítékon kérjük feltüntetni: Ügyvezető igazgatói pályázat
A pályázattal kapcsolatban telefonon felvilágosítást ad: Grób Ildikó
Telefonszám: 392-22-89
A pályázat benyújtásának határideje: 2015. 10. 28.
A pályázat elbírálásának határideje: 2015.10.30.
A pályázat elbírálásának rendje: A pályázatot 3 fős bizottság bírálja el.
A munkakör legkorábban 2015. 10. 31-től tölthető be.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő