www.cvonline.hu

Ügyvezető igazgató

HSA Kft.

Hozzáadva: 2017.02.24.
Hirdetés azonosító: 979821

Partnercégünk számára keresünk munkatársat az alábbi munkakörbe:

Feladatok:

  • a vállalat működésének törvényi előírásoknak megfelelő, hatékony irányítása
  • stratégiai és operatív tervek készítése a cég üzleti célkitűzéseivel összhangban
  • pénzügyi tervezés, riportálási feladat ellátása
  • gazdasági kimutatások, éves beszámoló (mérleg, eredménykimutatás), bérszámfejtési tevékenység kontrollálása
  • a cég szakmailag hiteles képviselete a piac és a tulajdonosok irányába
  • a társaság fejlődését, a hatékony működést elősegítő intézkedések meghozatala

Elvárások:

  • felsőfokú végzettség
  • mérlegképes könyvelői szakképesítés
  • tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • legalább 3 éves szakmai és vezetői tapasztalat termelő vállalati környezetben
  • gazdasági szemléletű, önálló döntéshozatali képesség
  • magabiztos, meggyőző kommunikáció
  • cél- és teljesítményorientált munkavégzés

Munkavégzés helye:

  • Szabolcs-Szatmár-Bereg megye

Amennyiben szeretné megpályázni a munkalehetőséget, küldje el fényképes önéletrajzát az E-mail cím megjelenítése címre!