www.cvonline.hu

Ügyvezető Igazgató

  • A hirdetés 789 napja lejárt

Ügyvezető Igazgatót

keresünk pályázatírással foglalkozó kis létszámú irodánkba!

Cégünk 2002-ben azzal a céllal jött létre, hogy hozzásegítse a non-profit szervezeteket, vállalkozásokat, önkormányzatokat a hazai, valamint az európai uniós pályázati források megszerzéséhez. Ügyfeleink számára segítséget nyújtunk a pályázatfigyeléstől a kidolgozáson át egészen a projekt végrehajtásáig.

Feladatok:

  • A cég érdekeinek képviselete, munkáltatói jogok gyakorlása,
  • a cég hatékony és nyereséges működtetése a jogszabályoknak és belső szabályzatoknak megfelelően,
  • tárgyalások megszervezése és az azokon történő sikeres részvétel,
  • pályázatírással és menedzsmenttel kapcsolatos feladatok ellátása,
  • ügyfélszerzés és a partnerekkel való kapcsolattartás.

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség,
  • tárgyalási szintű angolnyelv-tudás,
  • pályázatírási, - és kezelési tapasztalat,
  • önálló véleményalkotási, döntéshozatali képesség, ugyanakkor a tulajdonosi elvárások elfogadására, teljesítésére alkalmas, együttműködő személyiség,
  • vezetői képességek, (határozottság, gyors problémamegoldás, és szervezőkészség képessége),
  • jó kommunikációs és tárgyalókészség.

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés,
  • kellemes munkakörnyezet,
  • könnyű megközelíthetőség,
  • érdekes, változatos munkakör.

Munkavégzés helye:

  • Budapest, XIII. kerület

A pályázatokat az alábbi e-mail címre várjuk.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol