www.cvonline.hu

Ügyvezető Igazgató

  • A hirdetés 717 napja lejárt

Partnerünk, több mint 15 éve kiemelkedő szereplője a magyar élelmiszeripari szegmensnek. Speciális technológiájuknak köszönhetően, több ezer négyzetméteres gyártócsarnokuk, 3 telephelyen biztosítja a magas minőségre vágyó fogyasztók kiszolgálását. A vásárlók elismerésének köszönhetően a cég folyamatosan terjeszkedik és bővül. Jelenleg hozzájuk keresünk új munkatársat,

pozícióba.

A cég tulajdonosainak legfőbb támogatójaként felelős a vállalat tevékenységéért, annak üzleti fejlesztéséért, a költségekért és az üzleti eredményekért (P&L), valamint a vállalati stratégia megvalósításáért.

Feladatok

  • A cég terjeszkedési politikájával összhangban az ehhez szükséges stratégiai és operatív feladatok megszervezése,
  • Humánpolitikai átvilágítás, teljesítményértékelés a jövőbeni célokhoz kvalifikált munkaerő rendelése,
  • A vállalati célkitűzéseket alapul véve az üzleti tervek, irányelvek és standardok meghatározása és teljesítése,
  • Kapcsolat ápolás a cég stratégiai partnereivel,
  • Új, hazai és nemzetközi partnerkapcsolatok kiépítése,
  • Terjeszkedési politika meghatározásában való aktív részvétel,
  • Üzletfejlesztési projektek pénzügyi és erőforrás tervezése, projektek koordinálása, megvalósítás támogatása,
  • Befektetési tárgyalásokon a cég képviselete, befektetés esetén döntéselőkészítésben való részvétel,
  • Számviteli, controlling folyamatok szervezése és irányítása,
  • Üzleti folyamatok optimalizálása és folyamatos fejlesztése.

Elvárások

  • Felsőfokú pénzügyi/gazdasági végzettség,
  • 8-10 éves tapasztalat (multinacionális és kkv szektorban egyaránt),
  • Üzletfejlesztésben, tenderek, valamint üzleti partnerekkel folytatott tárgyalások terén szerzett gyakorlat,
  • Gazdasági, pénzügyi és kereskedelmi ismeretek,
  • Tárgyalási szintű ANGOL nyelvtudás,
  • Eredmény- és minőségorientált szemléletmód,
  • Tettrekész, cél és feladatorientált személyiség,
  • Munkájára igényes, körültekintő, magas felelősséggel élni tudó és akaró jellem,
  • Kiválóságra törekvő, pragmatikus személyiség.

Munkavégzés helye: Pest megye

Jelentkezés: E-mail cím megjelenítése

Helyek Pest
Budapest
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő