www.cvonline.hu

ÜGYVEZETŐ IGAZGATÓ

  • A hirdetés 195 napja lejárt

Egészségügyi termékek piacán tevékenykedő cégcsoport induló vállalkozása számára

ÜGYVEZETŐ IGAZGATÓT

keresünk.

Feladatok:

  • termék portfolio kialakítása (tulajdonosokkal együtt)
  • marketing stratégia kidolgozása
  • vállalkozás éves gazdálkodási tervének összeállítása
  • éves terv végrehajtása
  • hosszútávú eredményes működés biztosítása
  • cég bővülése esetén munkatársak kiválasztása

Elvárások:

  • felsőfokú (gazdasági, vagy kereskedelmi) végzettség
  • tárgyalási szintű angol nyelvtudás
  • min. 3 éves középvezetői tapasztalat (kereskedelem, vagy marketing területen)
  • min. 3 év iparágban eltöltött tapasztalat
  • önállóság, dinamizmus, jó problémamegoldó képesség

A munkavégzés helye:

  • Budapest, XI. kerület.

Jelentkezni az alábbi e-mail címen lehet.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő