www.cvonline.hu

Ügyvezető igazgató

  • A hirdetés 444 napja lejárt

Egy a magyar egészségügyi termékek piacán 18 éve sikeresen működő cég tulajdonosai 2015 végén új céget alapítottak. Az új cég létrehozásának alapvető oka az volt, hogy megőrizzék a már meglévő cég tiszta profilját, az elmúlt 18 év során felhalmozott tapasztalat, tudás, kapcsolatrendszer számára újabb hasznosulási lehetőséget teremtsenek. A cég egészségmegőrző termékek disztribúciójával foglalkozik Magyarországon. A termékkör kizárólag természetes alapanyagokból álló készítményeket tartalmaz, főleg nyugat-európai importból a cég saját márkaneve alatt. Hozzájuk keresünk munkatársat Ügyvezető igazgató pozícióba.

Feladatok

Termék portfolió kialakítása a tulajdonosokkal együtt
Marketing stratégia kidolgozása
A cég bővülése esetén munkatársak kiválasztása
A vállalkozás éves tervének összeállítása
Tulajdonosokkal való jóváhagyatása majd ezt követően a terv végrehajtása
Hosszútávú eredményes működés biztosítása

Elvárások

Felsőfokú iskolai végzettség
Magas szintű angol nyelvtudás
Magas fokú önállóság és probléma megoldó képesség
Az új vállalkozás beindításához szükséges dinamizmus és felelősségérzet
Minimum 3 év középvezetői tapasztalat (Kereskedelem vagy marketing területen)
Minimum 3 év iparágban eltöltött tapasztalat

Amit megbízónk kínál

Versenyképes fizetés
Bónusz