www.cvonline.hu

Ügyvezető igazgató

  • Frissítve 218 napja

Német tulajdonú gyártó vállalat keres

Ügyvezető igazgatót

Feladatok:
  • a cég tevékenységének gazdasági, műszaki, kereskedelmi területének önálló irányítása
  • alapanyag és egyéb beszerzési területek menedzselése
  • teljes munkáltatói jogkör gyakorlása a munkavállalókra vonatkozóan
  • gazdasági, jogi és üzleti döntések önálló meghozatala
  • riportálás a tulajdonosok felé
  • termelés és kapacitás bővítése és szakmai irányítása
  • kapcsolattartás hatóságokkal ás egyéb szervezetekkel
Elvárások:
  • műszaki főiskolai vagy egyetemi végzettség,
  • német vagy angol nyelv középfokú használata,
  • felhasználói szintű MS Office ismeretek,
  • 5-10 év termelő cégnél eltöltött gyakorlat
  • vezetői tapasztalat,
  • önállóság,
  • kreativitás,
  • helyzetfelismerés, együttműködési készség.
Juttatások:
  • stabil munkahely, megbecsülés,
  • kötetlen munkaidő, önállóság,
  • versenyképes fizetés.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, küldje el önéletrajzát a betölteni kívánt pozíció és a választott munkavégzés helyének megjelölésével az E-mail cím megjelenítése e-mail címre.

Munkavégzés helye Magyarország,Csongrád megye
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Szükséges iskolai végzettség -
Régió Csongrád