www.cvonline.hu

Ügyvezető igazgató

  • A hirdetés 424 napja lejárt

Német tulajdonú gyártó vállalat keres

Ügyvezető igazgatót

Feladatok:

·         a cég tevékenységének gazdasági, műszaki, kereskedelmi területének önálló irányítása

·         alapanyag és egyéb beszerzési területek menedzselése

·         teljes munkáltatói jogkör gyakorlása a munkavállalókra vonatkozóan

·         gazdasági, jogi és üzleti döntések önálló meghozatala

·         riportálás a tulajdonosok felé

·         termelés és kapacitás bővítése és szakmai irányítása

·         kapcsolattartás hatóságokkal ás egyéb szervezetekkel

Elvárások:

·         műszaki főiskolai vagy egyetemi végzettség,

·         német vagy angol nyelv középfokú használata,

·         felhasználói szintű MS Office ismeretek,

·         5-10 év termelő cégnél eltöltött gyakorlat

·         vezetői tapasztalat,

·         önállóság,

·         kreativitás,

·         helyzetfelismerés, együttműködési készség.

Amit kínálunk:

·         stabil munkahely, megbecsülés,

·         kötetlen munkaidő, önállóság,

·         versenyképes fizetés.

Munkavégzés helye:

·         Csongrád megye

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, küldje el önéletrajzát a betölteni kívánt pozíció és a választott munkavégzés helyének megjelölésével az E-mail cím megjelenítése e-mail címre.

Helyek Csongrád
Kategória Mérnök / Műszaki
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő