www.cvonline.hu

Ügyvezető igazgató

  • A hirdetés 423 napja lejárt

A Habitat for Humanity Magyarország egy ökumenikus keresztény, nonprofit szervezet, melynek célja a lakhatási szegénység enyhítése. A Habitat Magyarország a Habitat for Humanity International nemzetközi hálózatának tagja. Meggyőződésünk, hogy a szegénység felszámolásához elengedhetetlen alapot jelent a biztos és megfizethető lakhatás, ezért szervezetünk az alacsony jövedelmű emberek lakhatásának javításán dolgozik. A Habitat Magyarország több, mint 2000 családnak nyújtott eddig segítséget, és lakáspolitikai érdekérvényesítési munkánkban azért dolgozunk, hogy Magyarországon minden ember számára elérhetővé váljon a biztos, méltó otthon.

A Habitat for Humanity

ügyvezető igazgatót

 keres a magyar szervezet vezetésére.

Feladatok:

Az ügyvezető felelős a szervezet teljes körű irányításáért:

  • szervezeti stratégia kifejlesztésének és végrehajtásának irányítása (szakpolitikai érdekérvényesítés, terepi programok, forrásszervezés, szervezetfejlesztés)
  • a Habitat Magyarország csapatának vezetése és fejlesztése
  • operatív terv és költségvetés elkészítése és végrehajtása
  • gördülékeny szervezeti működés, jogszabályoknak és belső szabályzatoknak való megfelelés biztosítása
  • a szervezet irányító és felügyelő szerveinek támogatása azok hatékony működésében
  • kapcsolattartás támogatókkal, partnerekkel, szakpolitikai döntéshozókkal, a szervezet képviselete a nyilvánosságban
  • a szervezet pénzügyi egyensúlyának és felelős gazdálkodásának biztosítása
  • egyéb, a szervezet vezetésével kapcsolatos feladatok

Elvárások:

  • elkötelezettség a Habitat Magyarország küldetése, jövőképe és stratégiai céljai iránt
  • a Habitat for Humanity keresztény identitásának és értékeinek megfelelő képviselete
  • felsőfokú végzettség a következő területek valamelyikén: menedzsment, szociális terület, politikatudomány, vagy egyéb, ezeknek megfelelő
  • stratégiai és analitikus gondolkodás
  • kiemelkedő interperszonális és vezetői készségek
  • erős kommunikációs készség
  • folyékony magyar és angol nyelvtudás
  • üzleti folyamatok, szervezeti pénzügyek megértése
  • magas fokú motiváció, munkabírás, fejlett problémamegoldó készségek
  • három évet meghaladó vezetői tapasztalat
  • a nonprofit szférában szerzett tapasztalat előnyt jelent
  • felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek
  • a jelentkező tudja vállalni a munkakörrel járó utazásokat

A Habitat Magyarország munkaadóként elkötelezett az esélyegyenlőség mellett.

Kérjük, angol- és magyar nyelvű önéletrajzát és motivációs levelét az alábbi email címre küldje meg 2016. március 25-ig.

További információ: Link megjelenítése

Amennyiben a pályázati határidőt követő hat héten belül nem küldünk választ, az azt jelenti, hogy pályázata nem járt sikerrel. Kérjük ennek szíves tudomásul vételét.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Alapítvány / Non-profit
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol