Magyar tulajdonú, ipari gyártópartnerünk számára keresünk munkatársat

ÜGYVEZETŐ IGAZGATÓ
(HF 12-8404)

pozícióba

Feladat

  • A cég napi munkájának operatív irányítása
  • Üzletpolitika, üzleti stratégia meghatározása
  • Szervezeti felépítés kialakítása
  • Beosztott vezetők munkájának irányítása, ellenőrzése
  • A szervezet működéséhez szükséges tárgyi eszközök biztosítása
  • Szakmai utasítások, belső szabályzatok kiadása

Elvárások

  • Aktív angol nyelvtudás szóban és írásban (előny: német nyelvtudás)
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat (előny: ipari gyártó cégnél, gazdasági vagy kereskedelmi területen szerzett, ügyvezetői / operatív vezetői tapasztalat)

Amit kínálunk

  • Kulturált munkakörnyezet, biztos háttér
  • Versenyképes bérezés, céges autó
  • Költözési támogatás

Egyéb

  • Munkavégzés helye: Szeged

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük,
küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát a pozíció megnevezésével és a „HF 12-8404”-es
referenciaszám
feltüntetésével a lenti e-mail címre.

Ha ez az álláslehetőség nem találkozik az elképzeléseivel, akkor is kérjük, hogy küldje el
önéletrajzát. Biztosan tudunk Önnek segíteni más lehetőségek kapcsán.

HUMANFIELD Tanácsadó Iroda
Link megjelenítése;