Megbízható, stabil élelmiszeripari gyártópartnerünk részére keresünk munkatársat

ÜGYVEZETŐ IGAZGATÓ

(HF 11-7915)

pozícióba.

 Feladatok

  • A cég teljes körű operatív irányítása,
  • A stratégiai célkitűzések koordinálása és megvalósítása, valamint az ehhez szükséges tervszámok felállítása,
  • Pénzügyi, termelési, műszaki, minőségirányítási, logisztikai területek együttes irányítása.
  • A gyártási folyamatok folyamatos optimalizálása,
  • Felelősség a helyi jogi, egészségügyi, biztonsági és környezetvédelmi előírások törvényi betartatásáért.

Elvárások

  • Élelmiszeripai mérnök végzettség,
  • Aktív angol vagy német nyelvtudás,
  • Élelmiszeripari termelő vállalatnál szerzett vezetői tapasztalat.

Amit kínálunk

  • Hosszútávú perspektíva.

Egyéb

  • Munkavégzés helye: Baranya megye.

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését,
magyar nyelvű önéletrajzát kérjük, küldje a „HF 11-7915"-ös referenciaszám
és a pozíció feltüntetésével
a lenti e-mail címre.

HUMANFIELD Tanácsadó Iroda
Link megjelenítése