Egészségügyi területen tevékenykedő megbízónk részére keresünk munkatársat

ÜGYVEZETŐ IGAZGATÓ

(HF 11-7912)

pozícióba.

Feladat

  • A cég napi munkájának operatív irányítása,
  • Pénzügyi feladatok ellátása, cash flow menedzsment,
  • Stratégiai tervek elkészítésében való részvétel, éves tervek elkészítése és megvalósítása,
  • Kórházakkal, felettes hatóságokkal való kapcsolattartás,
  • A dolgozók irányítása, rendszeres továbbképzések megszervezése.

Elvárások

  • Felsőfokú gazdasági végzettség,
  • Egészségügyi területen szerzett vezetői tapasztalat (ügyvezetői vagy gazdasági vezetői),
  • Aktív angol nyelvtudás.

Amit kínálunk

  • Versenyképes bérezés, céges autó,
  • Dinamikusan fejlődő iparág nyújtotta lehetőségek és kihívások.

Egyéb

  • A munkavégzés helye: Budapest.

Ha hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát
a lenti e-mail címre, a HF 11-7912-es referenciaszám feltüntetésével.

HUMANFIELD Tanácsadó Iroda
Link megjelenítése