Egészségügyi területen tevékenykedő nemzetközi megbízónk részére keresünk munkatársat

ÜGYVEZETŐ IGAZGATÓ
(HF 11-7844)

pozícióba.

Feladat:

  • A cég nyereségességének biztosítása
  • Üzleti és értékesítési stratégiák kidolgozása
  • Országos értékesítési csoport irányítása
  • Kapcsolattartás az anyacéggel
  • Egyéb ügyvezetői feladatok ellátása

Elvárások:

  • Felsőfokú közgazdász vagy egészségügyi (gyógyszerész, orvos előny) végzettség
  • Egészségügyi területen értékesítési vezetői vagy ügyvezetői vagy üzletág vezetői tapasztalat
  • Aktív, jó angol nyelvtudás
  • Határozott, energikus személyiség

Amit kínálunk:

  • Versenyképes bérezés, céges autó
  • Dinamikusan fejlődő iparág nyújtotta lehetőségek és kihívások

A munkavégzés helye: Budapest

Ha hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát a lenti e-mail címre, a HF 11-7844 referenciaszám feltüntetésével.

HUMANFIELD Tanácsadó Iroda
www.humanfield.hu