www.cvonline.hu

Ügyvezető-igazgató helyettes

  • A hirdetés 491 napja lejárt

Rövid idő alatt rendkívül sikeres magyar építőipari vállalkozás

Ügyvezető-igazgató helyettest

keres.

Fő profilunk talajvízszint-süllyesztés.

Feladatok:

  • Új partnerek felkutatása, meglévőkkel kapcsolattartás
  • Cég operatív irányítása
  • Új tevékenységi körök bevonása, megszervezése
  • Nyugati expanzió koordinálása, meglévő kapcsolatok ápolása

Elvárások:

  • Építőipari vezetői gyakorlat, lojalitás
  • Leinformálhatóság
  • B kategóriás jogosítvány
  • Meglévő kapcsolatok

-         Előny:

  • német nyelvtudás
  • Határozott fellépés

Kínálunk:

  • Minden irodai, humán és egyéb eszközállomány a gyors eredmények elérése érdekében rendelkezésre áll,
  • Megfelelő alapfizetés és bónuszrendszer.

A munkavégzés helye: Budapest, XIV. kerület

Kérjük pályázatát, motivációs levél kíséretében, fizetési igény megjelölésével a következő e-mail címre eljuttatni szíveskedjék.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Építés / Ingatlan
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő