www.cvonline.hu
Hozzáadva: 2017.06.22.
Hirdetés azonosító: 915582
lejárt
Tech People FEJLÉC

ÜGYVEZETŐ IGAZGATÓ HELYETTES / DEPUTY MANAGING DIRECTOR

FŐBB FELADATOK:
  • Az ügyvezető igazgató támogatójaként felelős a vállalat tevékenységéért, annak üzleti fejlesztéséért, a költségekért és az üzleti eredményekért (P&L), valamint a vállalati stratégia megvalósításáért;
  • A vállalati célkitűzéseket alapul véve az üzleti tervek, irányelvek és standardok meghatározása és teljesítése;
  • Kapcsolattartás üzleti partnerekkel;
  • Üzletfejlesztési projektek pénzügyi és erőforrás tervezése, projektek koordinálása, megvalósítás támogatása;
  • Üzleti folyamatok optimalizálása és folyamatos fejlesztése.

ELVÁRÁSOK:
  • Felsőfokú pénzügyi/gazdasági/MBA végzettség;
  • 8-10 éves multinacionális GYÁRTÓ vállalatnál (preferáltan autóipar/elektronika/gépipar/telekommunikáció) szerzett vezetői tapasztalat (OPERATIONS DIRECTOR / BUSINESS UNIT MANAGER / SUPPLY CHAIN DIRECTOR / PLANT MANAGER / CÉGVEZETŐ / DEP. MANAGING DIRECTOR);
  • Üzletfejlesztésben, tenderek, valamint üzleti partnerekkel folytatott tárgyalások terén szerezett gyakorlat;
  • Gazdasági, pénzügyi és munkajogi ismeretek;
  • Tárgyalási szintű ANGOL és NÉMET nyelvtudás;
  • Eredmény- és minőségorientált szemléletmód;
  • Kiválóságra törekvő, pragmatikus személyiség.

Munkavégzés helye: Nyugat-Magyarország

Tech People LÁBLÉC

Kategória
Gyártás / Termelés
Régió