www.cvonline.hu

Ügyvezető igazgató asszisztens

Lidl Magyarország Kereskedelmi Bt.

Hozzáadva: 2017.02.24.
Hirdetés azonosító: 824501

Csatlakozzon Európa egyik legdinamikusabban fejlődő élelmiszer kereskedelmi hálózatához.
Tudta, hogy már 164 üzlettel rendelkezünk és mintegy 4000 munkatásrat foglalkoztatunk?
Ismerje meg az alábbi pozíciónkat a Lidl Magyarországnál!

  AZ ÖN FELADATA

Cégünk Európa és Magyarország egyik legdinamikusabban fejlődő, biztos jövővel és erős alapokkal rendelkező diszkont élelmiszer-üzletlánca. Sikerünk titka magasan képzett munkatársainkban rejlik.

Az alábbi pozícióba keresünk munkatársat:

Munkavégzés helye

Logisztikai Központ, iroda, Hejőkürt

Az Ön feladata

  • az iroda munkájának önálló szervezése
  • vezetőink támogatása, naptár vezetése, találkozók szervezése, határidők koordinálása
  • napi kapcsolattartás üzleteinkkel, partnereinkkel
  • felettes támogatása a projektmunkák kidolgozásában
  • napi adminisztráció vezetése, posta és e-mailek feldolgozása
  • kiértékelések elkészítése
  • eszközök rendelése valamint a készletek ellenőrzése
  • megbeszélések, rendezvények szervezése és előkészítése
  • vendégek, látogatók fogadása
  • egyéb asszisztensi feladatok (hotelfoglalás)

Az Ön profilja

  • átlagon felüli szervező - és kitűnő problémamegoldó képesség
  • magasfokú MS Excel és Word ismerete
  • minimum középfokú német nyelvtudás (mind szóban és írásban)
  • megbízhatóság, terhelhetőség, rugalmasság
  • gyors/precíz/önálló munkavégzés
  • jó kommunikációs képesség
  • gépírás
  • felsőfokú végzettség előny, de nem feltétel

Amit kínálunk

  • változatos, színes munkakör
  • stabil háttér
  • továbbfejlődési lehetőség
  • fiatal, dinamikus csapat
  • versenyképes jövedelem
  • utazási támogatás (helyi vagy helyközi tömegközlekedésre)
  • étkezési hozzájárulás (a belépés és kilépés hónapjában nem járó juttatás)
  • Erzsébet-utalvány

Jelentkezni lehet

Kérjük, amennyiben úgy érzi, képességei és tapasztalatai összhangban vannak az elvártakkal, juttassa el hozzánk fényképes önéletrajzát a megadott elérhetőségre, vagy adja le pályázatát online jelentkezési felületünkön.

Link megjelenítése

  AZ ÖN PROFILJA

  AMIT KÍNÁLUNK
JELENTKEZZEN MOST
  Kérjük, amennyiben úgy érzi, hogy szakmai tapasztalatai, végzetsége és képességei összhangban vannak az elvártakkal küldje el pályázatát! Kérjük, hogy a jelentkezéséhez fényképes önéletrajzát is csatolja