www.cvonline.hu

Ügyvezető-helyettes

  • A hirdetés 597 napja lejárt

Autóipari beszállító győri szerszámüzemébe keres a következő pozícióba munkatársat:

HR6955566X

Feladatok:

  • Az üzleti kapcsolatok fejlesztése, új partnerek és megrendelések megszerzése előre felállított írásbeli ütemterv szerint
  • Kereskedelmi és/vagy marketing intézkedések kialakítása és végrehajtása
  • Számszerű éves értékesítési és termelési terv felállítása mindegyik részleg részére
  • Számszerű minőségbiztosítási terv felállítása mindegyik részleg részére
  • Számszerű eredményterv felállítása mindegyik részleg részére
  • Intézkedési terv kialakítása az értékesítési, a termelési, a minőségbiztosítási és az eredményességi célkitűzések végrehajtására, mindegyik részleg részére
  • Kontrolling célkitűzések meghatározása gazdasági osztály felé
  • Az értékesítési, a termelési, a minőségbiztosítási, az eredményességi és a kontrolling célkitűzések teljesítésének ellenőrzése, az ellenőrzések folyamatos dokumentálása (heti rendszerességgel)
  • Közvetlen beosztottjai irányítása, munkájuk ellenőrzése napi rendszerességgel, az ehhez szükséges napi írásbeli jelentési rendszer kialakítása
  • Adott esetben közvetlen termelésirányítás, művezetés, beavatkozás a termelési folyamatokban
  • Költséghelyi gazdálkodáshoz adatszolgáltatás irányítása és ellenőrzése
  • Üzleti tevékenység projektszerű megszervezése, a projektek írásbeli nyomkövetése, teljesítésük ellenőrzése mindkét üzletágban
  • Részvétel az árajánlatok kialakításában (előkalkuláció) azok kezelésében, mindkét üzletágban
  • Részvétel az értékesítési, vállalkozási és megbízási szerződések megkötésében, mindkét üzletágban
  • Részvétel a minőségbiztosítási rendszer fejlesztésében, az auditok lebonyolításában mindkét üzletágban
  • Részvétel a vállalatirányítási informatikai rendszer fejlesztésében, működtetésében
  • Javaslattétel az értékesítési, termelési és minőségbiztosítási folyamatok fejlesztésére
  • Beruházási javaslatok kidolgozása
  • A munkatársak képzési igényeinek felmérése, a szükséges képzésekre javaslattétel, oktatási terv kialakítása
  • Határidők nyilvántartása, betartásuk ellenőrzése
  • A társaság tevékenységét érintő szabályzatok fejlesztése

Szakmai feladatok:

  • Szerszámüzemi-, és sajtolóüzemi projektek tervezésének ellenőrzése, irányítása
  • Szerszámüzemi-, és sajtolóüzemi projektek előkalkulációjának ellenőrzése, irányítása
  • A szerszám-, és sajtolóüzem működését érintő szerződések megkötése, ellenőrzése
  • Projektek utókalkulációjának irányítása, ellenőrzése
  • Gyártástervezés ellenőrzése
  • Hozzátartozó bel- és külföldi számlák utalványozása mindkét üzletágban
  • Időszaki és év végi leltározás szervezése, ellenőrzése
  • Költségek és ráfordítások alakulásának elemzése, ügyvezetés által igényelt formában
  • Adatszolgáltatóként részvétel az önköltségszámítás elkészítésében
  • Beruházásokkal kapcsolatos adatszolgáltatási teendők irányítása, ellenőrzése

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség, igazolt gyakorlat szerszámüzemi és sajtolóüzemi technológiák ipari környezetben való szervezése, irányítása terén
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret
  • Alkalmazott vállalatirányítási rendszer ismerete
  • Munkaköréhez tartozó szabályzatok ismerete, különösen ISO 9001, ISO 14000, ISO-TS szabványok
  • Német és/vagy angol nyelv középfokú ismerete (tárgyalóképes nyelvtudás, idegen nyelvű levelezés)
  • B kategóriájú jogosítvány

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Szakmai továbbfejlődési lehetőség
  • Stabil, hosszútávon biztos munkahely

Munkavégzés helye: Győr

Please, send your CV to E-mail cím megjelenítése e-mail address, by indicating the following reference number in the Subject field: HR6955566X

Additional Information:
VISION Recruitment Hungary
Phone: +36 1 919 12 70

Helyek Győr
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Gyártás / Termelés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő