www.cvonline.hu

Ügyvezető Gyakornok

  • A hirdetés 549 napja lejárt

 Vezetőnek születtél?

Saját csapatunkba, a Ceo1Month programunk keretében keresünk lelkes, elhivatott, frissen végzett, vagy tanulmányait hamarosan befejező fiatalt egy hónapra (nyáron), az alábbi munkakörbe:

Feladatok:

Nemzetközi “Way to Work” programunk egyik legizgalmasabb eleme a “Ceo1Month” projektünk, melynek keretében, egy hónapig, közvetlenül az Ügyvezető igazgatónk mentorálása mellett dolgozik a kiválasztott Management Gyakornok.

A felsővezető szemén keresztül betekintést nyer egy nemzetközi nagyvállalat magyarországi szervezetének folyamataiba, döntési mechanizmusaiba és az egyes területek mindennapjaiba, úgy mint:

  • Vezetői, menedzsment feladatok
  • Értékesítés
  • Marketing
  • Toborzás
  • Pénzügy

Elvárások:

  • Frissen végzett vagy hamarosan végző közgazdász hallgató, elsősorban gazdasági területről, Management, HR szakterület előny;
  • Felsőfokú, magabiztos angol nyelvtudás;
  • Nyitott, dinamikus, felelősségteljes, motivált személyiség;
  • Magas szintű együttműködési és kommunikációs készség;
  • Magabiztos, kimagasló felhasználói szintű számítógépes ismeretek, különösen Excel.

Előny:

  • Projektmunkákban való részvétel
  • Vezetői tapasztalat (iskolai projektmunkákban, diákmunkában stb.)

Amit kínálunk:

  • Stabil nemzetközi háttér, kiváló munkafeltételek;
  • Szakmai fejlődési lehetőség;
  • Alkalmazotti jogviszony; Kiemelt juttatási csomag;
  • Fiatalos, dinamikus, jó hangulatú csapat.

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődésedet, és alkalmasnak érzed magad a pozíció betöltésére, kérünk regisztrálj az oldalunkon a "Jelentkezés" gombra kattintva.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Diákmunka / Szakmai gyakorlat
Értékesítés / Kereskedelem
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Határozott idejű, Szakmai gyakorlat / gyakornok
Elvárt nyelvtudás Angol