www.cvonline.hu

Ügyvezető asszisztens

  • A hirdetés 714 napja lejárt

Nemzetközi hátterű cég keres dinamikusan fejlődő csapatába új munkatársat az alábbi pozícióba:

Főbb feladatok:

  • Ügyvezető adminisztratív munkájának segítése:
    • vezetői riportok, jelentések összeállításában részvétel
    • Power Point prezentációk elkészítése
  • Tolmácsolás angol/magyar nyelven
  • Dokumentumok, e-mailek, beszámolók, jelentések, kimutatások, prezentációk fordítása angol/magyar nyelven
  • Ügyvezető programjainak szervezésében való aktív részvétel
  • Ügyvezető munkaprogramjának, időpontok, határidők megtervezésében részvétel, igazgatóság tagjainak napi munkarendjével való összehangolás
  • Igazgatósági megbeszélések anyagainak előkészítése, megbeszélések jegyzőkönyvének vezetése,
  • Kapcsolattartás az ügyvezető által meghatározott személyekkel,
  • A központi iroda irodaszer-beszerzése,
  • Kapcsolattartás a központi iroda üzemeltetőjével, beleértve a karbantartási feladatokat,
  • Ügyvezető által meghatározott projektekben való részvétel.

Elvárásaink:

  • Felsőfokú angol nyelvtudás
  • Kiváló MS Office felhasználói ismeretek
  • Kiváló szervezőkészség
  • Önálló munkavégzésre hajlandóság
  • Magas szintű kommunikációs, tárgyalási készség
  • Probléma megoldó képesség
  • Magabiztos, határozott, udvarias fellépés
  • Türelmes, segítőkész személyiség

Munkavégzés helye:

  • Budaörs

Amit kínálunk:

  • Versenyképes juttatási csomag (alapbér + teljesítmény alapján bónusz, cafeteria, bejárás támogatása)
  • Alkalmazotti jogviszony teljes munkaidőben
  • Fiatalos, lendületes csapat

Ha állásajánlatunk felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, várjuk fényképes önéletrajzát a bérigény megjelölésével az alábbi email címre.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol