www.cvonline.hu

Ügyvezető asszisztens

  • A hirdetés 787 napja lejárt

Helymeghatározás: Pest

Alkalmazás típusa: Full time - teljes munkaidő

Pozíció szint: 1-3 év munkatapasztalat

Munkaköri leírás:

100% magyar tulajdonú HR szolgáltató vállalkozás, Ügyvezető asszisztenst keres. Vezető-kiválasztással (fejvadászat), állásközvetítéssel és vállalati tréningekkel foglalkozunk.

  • Adatbázisok kezelése
  • Angol nyelvű levelezés és prezentáció készítés (ppt)
  • Kiválasztással kapcsolatos munkavégzés
  • Riportok készítése
  • Pénzügyi nyilvántartások pontos és hatékony vezetése,
  • Könyvelés előkészítés
  • Könyveléssel való napi kapcsolattartás
  • Napi adminisztrációs feladatok ellátása, és hivatali ügyek intézése
  • Levelezés és szervezési feladatok az alvállalkozókkal
  • Telefonos kapcsolattartás és ügyintézés
  • Hírlevelek szerkesztése és kiküldése
  • Konferenciák és egyéb céges rendezvények szervezése, ezeken való aktív részvétel
  • Weboldal admin felületének kezelése
  • Időpont egyeztetések
  • Munkatársakkal való napi kapcsolattartás
  • Egyéb adminisztrációs feladatok

Elvárások:

  • Tíz ujjas vakon gépelés
  • Adatbázisok ismerete
  • Magas szintű Excel tudás
  • Felsőfokú angol nyelvtudás
  • Power point ismeretek
  • Linkedin és egyéb social média ismeretek
  • Jó kommunikációs készség
  • 3-5 éves hasonló munkaterületen szerzett tapasztalat

Munkavégzéshez szükséges ismeretek, készségek:

  • Felsőfokú, szakirányú végzettség előnyt jelent,
  • Kiemelkedően analitikus szemlélet, logikus gondolkodás,
  • Jó kommunikációs- és problémamegoldó képesség,
  • Pontos, precíz önálló munkavégzés

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, fényképes angol és magyar nyelvű önéletrajzát, bérigény megjelölve a  következő e- mail címre várjuk.

Kérem a tárgyban tüntesse fel a pozíció nevét.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Humán erőforrás
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol