www.cvonline.hu

Ügyvezető asszisztens

  • A hirdetés 424 napja lejárt

Legyünk együtt sikeresek!

 Gyártási tevékenységet folytató vállalat részére keresünk munkatársat a következő pozícióba:

Pozíció leírása:

Külföldi és magyar vendégek fogadása, látogatások szervezése;
Levelek kezelése (magyar és angol);
Alapanyag-rendelések a külföldi beszállítóktól;
Adatok rögzítése, adminisztrátori feladatok ellátása;
Vezetői megbeszélések, találkozók egyeztetése, ütemezése;
Ügyvezető igazgató munkájának általános támogatása.

Követelmények:

Felsőfokú végzettség nagy előny
Aktív angol nyelvtudás
Min.1-2 éves tapasztalat hasonló munkakörben
B kategóriás jogosítvány és vezetési rutin (Postával, Okmányirodával kapcsolatos feladatok miatt)

Munkavégzés helye:

Tatabánya, Komárom-Esztergom megye

Amit nyújtunk

Amit ügyfelünk kínál:

Versenyképes fizetés
Továbbképzési lehetőség

Ideális pályázó:

Kiváló problémamegoldó készséggel rendelkezik
Proaktív
Munkájában (is) precíz, igényes

Helyek Tatabánya
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Gyártás / Termelés
Szükséges iskolai végzettség Középiskola