www.cvonline.hu

Ügyvezető asszisztens

  • A hirdetés 917 napja lejárt

A térség egyik piacvezető építőipari vállalata

ügyvezető asszisztensi munkakör

ellátásához munkatársat keres.

Az új munkatárs feladatai:

  • az ügyvezető munkájának napi támogatása
  • prezentációk, riportok és egyéb dokumentumok előkészítése
  • megbeszélések, tárgyalások, látogatások előkészítése, szervezése
  • az ügyvezetés és a belső területek közötti kapcsolattartás
  • technikai szintű kapcsolattartás üzleti partnerekkel
  • az ügyvezető programjainak és utazásainak szervezése és előkészítése
  • információk továbbítása
  • dokumentációkezelés
  • hivatalos látogatók fogadása.

Az álláshoz tartozó elvárásaink:

  • legalább középfokú végzettség
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Office csomag, Internet)
  • kiváló kommunikációs és szervező készség
  • magabiztos fellépés
  • önálló munkavégzésre való készség
  • rendszerszemlélet
  • motiváltság
  • munkakör betöltésénél előnyt jelent a német és/vagy angol nyelvtudás.

Amit kínálunk:

  • versenyképes jövedelem
  • kiváló munkahelyi légkör
  • fejődési lehetőség
  • modern irodai környezet.

A munkavégzés helye: Kecskemét

Ha a fenti állásajánlatunk elnyerte tetszését, várjuk fényképes szakmai önéletrajzát és motivációs levelét, melyben kérjük nettó fizetési igényének megjelölését az alábbi e-mail címre.

Helyek Bács-Kiskun
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő