www.cvonline.hu

Ügyvezető asszisztens

  • A hirdetés 841 napja lejárt

Nyíregyházi partnercégünk részére az alábbi pozíció betöltésére keresünk munkatársat:

Ügyvezető asszisztens (Nyíregyháza) (INTS/2/10)

Feladatok:

  • az igazgató napi munkájának segítése, programjának szervezése, koordinálása
  • dokumentumok kezelése, nyilvántartása, továbbítása a szervezeti egységekhez
  • vezetői megbeszélések megszervezése
  • reprezentációs tevékenység ellátása
  • folyamatos kapcsolattartás a társszervezetekkel

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség
  • Minimum 3 éves szakmai tapasztalat
  • Gyors-és gépírási ismeret elengedhetetlen
  • Önálló munkavégzés
  • Jó problémamegoldó készség
  • Kreativitás

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, és/vagy szeretne bővebb információkkal rendelkezni álláslehetőségünkről, kérjük, küldje el magyar nyelvű fényképes szakmai önéletrajzát a következő e-mail címre: E-mail cím megjelenítése

Helyek Szabolcs-Szatmár-Bereg
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő