www.cvonline.hu

Ügyvezető asszisztens

  • Ez az állásajánlat 1 napon belül lejár

A Baptista Tevékeny Szeretet Misszió debreceni munkavégzési hellyel, határozatlan időre,

ÜGYVEZETŐ ASSZISZTENST

keres.

Főbb feladatok, munkák:

  • Ügyvezető napi munkájának teljes körű támogatása
  • Általános adminisztrációs és titkársági feladatok ellátása
  • Általános asszisztensi feladatok: iratrendezés, fénymásolás, levelezések, telefonos ügyintézés
  • A bejövő és kimenő posta kezelése
  • Riportok, jelentések elkészítése
  • Szerződések naprakész nyilvántartása
  • Megbeszélések, tárgyalások előkészítése, szervezése
  • Irodán kívüli hivatalos ügyek intézése

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Felsőfokú végzettség
  • Határozottság, talpraesettség
  • Munkavégzésben önálló, gyors, megbízható és precíz
  • Jó kommunikációs és problémamegoldó képesség
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Rugalmasság

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:

  • Igényes munkakörnyezet
  • Változatos és érdekes feladatok
  • Erős csapatszellem
  • Segítőkész munkatársak

Az alábbi e-mail címen 2016. december 15. napjáig a következők becsatolásával:

  • Fényképes szakmai önéletrajz
  • Motivációs levél
  • Végzettséget igazoló dokumentumok másolata
Munkavégzés helye Debrecen
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Debrecen