www.cvonline.hu

Ügyvezető asszisztens

  • A hirdetés 200 napja lejárt

 Legyünk együtt sikeresek!

Nemzetközi tulajdonban lévő gyártó vállalat számára keresünk leendő munkatársat a következő pozícióba:

Pozíció leírása:

Ügyvezető munkájának támogatása;
A vállalathoz érkező vendégek látogatásának megszervezése;
Adminisztrációs feladatok ellátása (SAP, Excel, Word);
Havi, heti, illetve eseti meetingek megszervezése;
Elemzések, kimutatások, eseti riportok, statisztikák és prezentációk készítése;
Fordítási, tolmácsolási feladatok.

Követelmények:

Felsőfokú végzettség
Min. 2-3 éves multinacionális környezetben, hasonló munkakörben szerzett szakmai tapasztalat
Erős, aktív angol nyelvtudás
MS Office programok kiváló ismerete

Előny:

Német nyelvismeret

Munkavégzés helye:

Tatabánya régió, Komárom-Esztergom megye

Amit nyújtunk

Amit ügyfelünk kínál:

Motiváló bérezés, cafeteria, teljes bejárástámogatás.

Ideális pályázó:

Kreatív és rugalmas. Munkájára igényes, viselkedésében diszkrét.
Terhelhető.
Felelősségtudatos.
Kiváló a problémamegoldó képessége.

Helyek Mór
Tatabánya
Oroszlány
Kategória Gyártás / Termelés
Asszisztencia / Adminisztráció
Szükséges iskolai végzettség Középiskola