www.cvonline.hu

Ügyvezető-asszisztens

  • Az állásajánlat lejárt.

Győri központú munkavégzéssel

ügyvezető-asszisztens

munkatársat keresünk

Információk a cégről: Társaságunk 13 éve foglalkozik különböző tevékenységi körökben működő gazdasági társaságok teljes körű könyvelésével, bérszámfejtésével és adótanácsadással, nemzetközi adótervezéssel, valamint projektmenedzseléssel. Ügyfeleinkkel hosszú távú együttműködésünket annak köszönhetjük, hogy magas minőségben szolgáltatunk a megbízóik igényeit maximálisan szem előtt tartva.

Feladatok:

  • ügyvezető munkájának segítése
  • szerződések elkészítése
  • pénzügyi kimutatások készítése
  • magyar és idegen nyelvű levelezés
  • általános asszisztensi teendők

Elvárások:

  • precíz, termelékeny munkavégzés
  • jó elemző és problémamegoldó képesség
  • aktív angol nyelvtudás
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Office programok)
  • érvényes B-kategóriás vezetői engedély
  • igényes megjelenés

Előnyt jelenthet:

  • szlovák és/vagy német nyelvtudás
  • pénzügyi, számviteli területen szerzett gyakorlat

Amit kínálunk:

  • betanítás és vezetői támogatás
  • barátságos, családias légkör
  • színvonalas munkakörülmények
  • ügyfélközpontúság
  • etikus cég

Cégünk stabil hátteret, szakmai fejlődési lehetőséget és jó munkakörülményeket biztosít!

Fényképes jelentkezését bérigénye megjelölésével, 2016.10.15-ig az alábbi címen várjuk!

Munkavégzés helye Győr
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Győr